czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Wasne mieszkanie w UK
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: Wasne mieszkanie w UK
#19505
Re: Wasne mieszkanie w UK 8 lat(a), 8 mies. temu  
Właśnie niedawno kupiłem mieszkanie... i chciałbym je jakoś odpowiednio wyremontować. Szukam ciekawych rozwiązań do małych łazienek, czy możecie coś polecić? Fajne porady znalazłem tutaj domhobby.pl/sposob-na-mala-lazienke-duze-lustro-wiszace-akcesoria-i-ciemne-kolory/ i zastanawiam się czy warto je zastosować w moim mieszkaniu?
wiko7

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21630
Re: Wasne mieszkanie w UK 7 lat(a), 2 mies. temu  
Wszystko zależy na jakich zasadach kupisz dane mieszkanie. Ponieważ niektórzy chcą "zjeść kanapkę i mieć kanapkę". Czyli np. wystawiają mieszkanie za 30000 - 50000 GBP, ale dodatkowo i tak płacisz im czynsz bo masz tylko np. 25%. Są różne kruczki na które trzeba uważać, bo można sie wkopać.
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21638
Re: Wasne mieszkanie w UK 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Kupno niedrogiego mieszkania może być dobrym rozwiązaniem na początek i później również jako pod inwestycję. Nie trzeba rzucać się od razu na głęboka wodę i kupować domu za 150000 - 160000. Może warto to przemyśleć i podejść do tego z punktu widzenia biznesowego, a nie emocjonalnego.
Maciekowski

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21682
Re: Wasne mieszkanie w UK 7 lat(a) temu  
Czy ktos jest w temacie, cen mieszkan itd. Wydaje mi się, że ceny teraz pospadały, ale nie wiem z drugiej strony czy warto teraz kupować z uwagi na brexit? Co o tym myślicie?
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...