czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Egzamin na prawo jazdy w UK
Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Egzamin na prawo jazdy w UK
#18139
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 9 lat(a), 8 mies. temu  
w polsce za to egzaminatorzy myślą czego by się tu doczepić żeby delikwent oblał i będzie można zainkasować kasę jeszcze raz za egzamin




prawo jazdy kat B Sulejówek
suzume

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18168
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 9 lat(a), 8 mies. temu  
To zależy w jakim stopniu znasz język angielski. Od kwietnia musisz zdawać egzamin na prawo jazdy wyłącznie w języku angielskim bądź walijskim. Jeśli nigdy nie uczyłeś się jeździć w Polsce to prowadzenie auta w innym ruchu nie będzie dla Ciebie zbytnią trudnością. Moim zdaniem to czy zostaniesz dobrym kierowcą zależy w dużym stopniu od Twoich predyspozycji i oczywiście nauki. Ja zdawałam kurs w szkole nauki jazdy http://www.emano.co.uk/ i byłam bardzo zadowolona z efektów oraz współpracy z instruktorami.
kasiamango
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18477
Re: Egzamin na prawo jazdy w UK 9 lat(a), 5 mies. temu  
Witam,
mam pytanie w sprawie nauki jazdy, zanim wykupię provisional chciałabym wiedzieć jak wygląda sytuacja z ubezpieczeniem samochodu. Przeczytałam, że nie musi mnie uczyć jazdy instruktor a osoba znajoma, która ma pow 21 lat i jeździ samochodem pow 3 lat i taką osobę znam ale samochodu ja na tę chwilę nie posiadam a podane jest info, że ubezpieczenie samochodu musi być na mnie bo taki sam dokument potrzebny jest później przy zdawaniu testu praktycznego. Czy mam rozumieć przez to, że powinnam po pierwsze kupić samochód, oczywistym jest, że ubezpieczyć i następnie wykupić l-ke i po jej otrzymaniu mogę wsiąść do auta wcześniej przyklejając na szyby oznaczenie L na czerwono ? czy tak prawidłowo wygląda kolejność ? nie chcę komuś znajomemu zrobić problemu zatem chcę wiedzieć wszystko dokładnie, bardzo proszę o rzetelną odpowiedź kogoś doświadczonego.

dziękuję i pozdrawiam
Boc

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...