czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: West - Glasgow & Lanarkshire... - Glasgow, North Lanarkshire (Motherwell), South Lanarkshire (Hamilton, East Kilbride), Renfrewshire (Paisley), North Ayrshire (Irvine), East Ayrshire (Kilmarnock), South Ayrshire (Ayr), East Dunbartonshire (Kirkintilloch), West Dunbartonshire (Dumbarton, Clydebank), Argyll and Bute (Lochgilphead), East Renfrewshire (Giffnock), Inverclyde (Greenock) i okolica...
W dół1
TEMAT: Striptizerzy na paniesski
#19270
Striptizerzy na paniesski 8 lat(a), 11 mies. temu  
Moze tutaj ktos bedzie w stanie mi pomoc. Zasadniczo to szukam ekipy striptizerów na panieński mojej siostry w Glasgow (albo poza Glasgow). Mam jeszcze troche czasu, cos ponad trzy miesiace. Jestem generalnie w miare swiezynka na Wyspach, ale o uszy obila mi sie ekipa SassyBoys. Na stronie oblukalam, ze wystepuja w Glasgow, ale sama nie mialam jeszcze okazji sie wybrac. I tutaj dwa pytania - po pierwsze czy ktos moze widzial juz ich w akcji A po drugie czy ktos moze nie chcialby sie wybrac? Cennikow jeszcze nie sprawdzalam, wiec nie wiem, ile wynosi szacunkowy koszt
monika2153
Posty: 12
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19296
Re: Striptizerzy na paniesski 8 lat(a), 11 mies. temu  
To sprawdz sobie na stronie jeszcze, gdzie beda wystepowac w najblizszym czasie i po prostu sie tam przejdz, zeby zobaczyc Ale ja mysle, ze absolutnie warto. SassyBoys bardzo daja rade, mnie raz migneli, co prawda nie na panienskim, ale wlasnie na jakiejs klubowej imprezie
zosia88
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19409
Re: Striptizerzy na paniesski 8 lat(a), 8 mies. temu  
Skontaktowałam się z nimi, panieński był w ostatnią sobotę i - WOW! Polecam serdecznie, najserdeczniej!!! Super show, wow, wow, wow. SassyBoys dają radę
monika2153
Posty: 12
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19410
Re: Striptizerzy na paniesski 8 lat(a), 8 mies. temu  
Fajnie, to ja sobie zapamietuje ten namiar na stale w takim razie.
zosia88
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Pozostałe oferty

Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...