piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






head lice...
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: head lice...
#18579
head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
Czy u waszych dzieci też panuje znowu ta chol... wszawica? No ręce opadają, moje dziecko już drugi raz musialo się męczyć z tym cholerstwem. Z czego to się bierze? Wymiekne jak co kilka lat będzie powtorka z rozrywki. Najgorsze, że Szkoci mają na to wywalone i wiekszosc nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich dziecko ma wszy - blee...
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18580
Re: head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
Jest i nic z tymnie zrobisz.; Za moich czasow jak dzieciak mial wszy to dostawal kopa i lecial do domu a zeby wrocic do szkoly jak juz mial wyleczone to najpierw musial isc na kontrole do pielegniarki a tu wszyscy maja w d... Usiwiadom dzieciaka ze ma wiazac wlosy i uwazac na kontakt z innymi dzieciakami , zwlaszcza teraz w "sezonie". MOjej corce sie udalo przez ostatnie dwa lata chyba
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18584
Re: head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
W całej tej chorej sytuacji jest dobre to, że płyn który dostaje się w aptece działa natychmiast i zabija to ustrojstwo niemal, że od razu. Nie tak jak kiedyś te płyny które guzik dawały.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18596
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Brrrrr nie na widzę tego cholerstwa. Pamiętam jeszcze za moich czasow jak to było, ale niestety kiedyś te płyny takie skuteczne nie były ;P
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18622
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
O matko, ja bym chyba zawału dostała gdybym teraz to obrzydlistwo znalazła w swoich włosach
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18632
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Niestety na zapobieganie tego wpływu wielkiego nie mamy. Dzieci sa najbardziej narażone w szkole na to wiec się roznosi z jednego na drugiego.
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18670
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Nic przyjemnego, ale ja sobie to przetłumaczyłam, że trzeba przejść to jak każdą inną chorobę ;P
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...