piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Polski sklep internetowy z odzieza
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Polski sklep internetowy z odzieza
#18677
Polski sklep internetowy z odzieza 9 lat(a), 4 mies. temu  
Czesc dziewczyny,chlopaki,
Przygotowalam dla Was pytania, sonde.. Poniewaz nie ma w UK sklepu internetowego w jezyku polskim z odzieza od Polskich producentow, czy bylybylscie takim zainteresowane? I dlaczego?Czy chodzi o jakosc rozniaca sie od odziezy w UK? Fan page takiej strony interenetowej, gdzie bylyby organizowane rozne konkursy z nagrodami, powiadamianie o nowosciach w sklepie, sondy. Sposrod wszystkich dziewczyn ktore zostawia swoj komentarz, 2 dziewczyny zostana wylosowane i wygraja nagrode w postaci kosmetykow z firmy Mybeline, Loreal, Rimmel... Zapraszam serdecznie
karolina303
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18678
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 9 lat(a), 4 mies. temu  
Cześć
Bardzo fajnie by było gdyby taki sklep powstał. Najważniejszą kwestią na pewno jest duża różnica w jakości ciuchów, materiałów z jakich są produkowane- tutaj Polska zdecydowanie przebija UK.
Ja bym była głównie zainteresowana takimi ciuchami jak : T-shirty, jakieś eleganckie bluzki, spodnie -zarówno jeansy jak i materiałowe oraz kurtki na każdą porę roku.
Cieszyłabym się także, jeśli mielibyście jakieś ciuszki dla dzieciaczków

Pozdrawiam.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18680
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 9 lat(a), 4 mies. temu  
Jak to nie ma? Oczywiście, że są tylko ja uważam, że przebicia takie sklepy nie mają. A bzdurą jest jakość, bo tutaj Polacy w primarku zabijają sie o ubrania ktore są w porządnych cenach i są sprowadzane nawet do Polski i sprzedawane na allegro.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18682
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 9 lat(a), 4 mies. temu  
No ja nie spotkalam sie z polskim sklepem internetowym, z siedziba w UK.
W Primarku sa tanie ciuchy, tylko jakosc jest tragedia- sama kiedys kupywalam w Primark-mozna kupic pare podkoszulek ale to na tyle.
Kiedys bylo modne sprzedawanie na Allegro ciuchow z UK, ale uwazam ze jakosc jest nie do zniesienia. A zeby kupic jakis porzadny ciuch to trzeba wyda przynajmniej z 40funtow.
karolina303
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18731
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 9 lat(a), 4 mies. temu  
Hmmm ja rownież spotykalam się ze sklepami internetowymi i nawet zdażyło mi się kupić kilka rzeczy, ale myśle, że niestety małe firmy nie będą nigdy miały takiego przebicia jak te wszystkie dobrze znane klientom sklepy. Konkurencja duża, ale czemu nie
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20216
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 7 lat(a), 11 mies. temu  
Znam fajny sklep internetowy w Polsce, który dobrze prosperuje i ma sporo klientów. cała odzież jest szyta z materiałów dobrej jakości, które pochodzą od polskich producentów. Kilka rzeczy zamawiałem z tego sklepu i jestem zadowolony z zakupu.
Magdalena89
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/05/25 16:58 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20305
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 7 lat(a), 10 mies. temu  
Jakie polskie? Chyba chińskie Ja wole kupić tutaj oryginalne za które zapłace mniej niż w Polsce.
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20425
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 7 lat(a), 8 mies. temu  
Jeśli interesujecie się modą i lubicie śledzić nowinki ze świata mody, to warto zajrzeć tutaj: link usunięty
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/07/12 19:13 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20435
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 7 lat(a), 8 mies. temu  
Jest tutaj tyle sklepów markowych internetowych i stacjonarnych, że nie szukam w internecie specjalnie "polskich" ubrań...
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20494
Re: Polski sklep internetowy z odzieza 7 lat(a), 8 mies. temu  
Ja lubię, bo są dobrej jakości
katarynna
Posty: 30
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Pozostałe oferty

HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Douglas Shop Douglas Shop
Perfumerie Douglas, to największy w Polsce wybór...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...