piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: TV 3D
#18805
TV 3D 9 lat(a), 3 mies. temu  
Rozglądam się za jakimś porządnym telewizorem i ostatnio wpadł mi w oko telewizor w 3D. Co myślicie? Czy to się w ogóle opłaca?
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18814
Re: TV 3D 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ogólnie fajny gadżet, ale trzeba mieć sporo miejsca w salonie czy w pokoju na oglądanie w 3D. Nie wiem tylko czy jest sens wydawać więcej pieniędzy za gadżet który może się szybko znudzić.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18823
Re: TV 3D 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ja mam LG i nie narzekam. Od wszech panującego samsunga rożni się cena a także opcja 3D. Samsung ma aktywne a lg pasywne 3d. Nie sadze żeby była jakaś różnica w jakości obrazu ale jest spora w cenie okularów. Te do aktywnego (samsung) kosztują "parę dyszek za sztukę" a te do pasywnego (lg) odwrotnie- dzyszke za pare sztuk
Co jest fajne to to ze tego typu telewizorki są "smart" i pracują w sieci. Sam telewizor oprócz tego ze ma dostęp do internetu i można sobie śmiało surfować lub nawet podłączyć do niego klawiaturę, moze mieć również dostęp do zawartości twojego komputera, czyli wszystkie filmy które masz na dysku możesz sobie odpalać na telewizorku bez użycia dodatkowego nosnika
Niestety konieczny wydatek to dodatkowo coś co będzie odtwarzać płyty 3d, czyli bluray 3d lub kino domowe bluray3d. Radze dołożyć pare£££ i odrazu zainwestowac w kino zamiast zwyklego playera (jak chcesz zaoszczedzic na knie to wybierz to bez funkcji smat, tylko zeby bylo samo d3 bo smart nie jest ci potrzebne jako ze masz juz smarty telewizor)
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19042
Re: TV 3D 9 lat(a), 2 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Ja mam LG i nie narzekam. Od wszech panującego samsunga rożni się cena a także opcja 3D. Samsung ma aktywne a lg pasywne 3d. Nie sadze żeby była jakaś różnica w jakości obrazu ale jest spora w cenie okularów. Te do aktywnego (samsung) kosztują "parę dyszek za sztukę" a te do pasywnego (lg) odwrotnie- dzyszke za pare sztuk
Co jest fajne to to ze tego typu telewizorki są "smart" i pracują w sieci. Sam telewizor oprócz tego ze ma dostęp do internetu i można sobie śmiało surfować lub nawet podłączyć do niego klawiaturę, moze mieć również dostęp do zawartości twojego komputera, czyli wszystkie filmy które masz na dysku możesz sobie odpalać na telewizorku bez użycia dodatkowego nosnika
Niestety konieczny wydatek to dodatkowo coś co będzie odtwarzać płyty 3d, czyli bluray 3d lub kino domowe bluray3d. Radze dołożyć pare£££ i odrazu zainwestowac w kino zamiast zwyklego playera (jak chcesz zaoszczedzic na knie to wybierz to bez funkcji smat, tylko zeby bylo samo d3 bo smart nie jest ci potrzebne jako ze masz juz smarty telewizor)



O matko czytając to miałam wrażenie, że jest to coś bardzo skomplikowanego aż się przeraziłam Osobiście, to jakoś przeraża
mnie na rozwinięta technologia w zwykłym na pozór telewizorze.
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19067
Re: TV 3D 9 lat(a), 2 mies. temu  
Wszystko zależy od tego jakie ktoś ma potrzeby. Jest to zapewne fajny gadżet, ale również inne metody korzystania z udogodnień techniki. Teraz technologia posunęła się na tyle, że jeżeli da się w coś dopakować rożne inne rzeczy, to po prostu to robią. Nie jest to nic skomplikowanego choć być może na takie wygląda na pierwszy rzut oka
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...