wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jaka drukarka?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Jaka drukarka?
#17809
Jaka drukarka? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Szukam jakieś dobrej drukarki, która dobrze drukuje zdjęcia i dokumenty oczywiście. No i żeby nie kosztowała np. 300 funtów
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17826
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Ja mam epsona i jestem nawet zadowolona. Cena też przystępna także popatrz sobie na modele jaki by ci odpowiadał i może coś znajdziesz dla siebie
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17866
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Canon albo HP, ale to zależy też jaki model.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17946
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Epsona polecam, jak dla mnie najlepsza drukarka.
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17949
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Mam HP i sobie chwale ze wzgledu np na mozliwosc drukowania prosto z telefonu. Koszta użytkowania ok, tym bardziez ze w tesco mozna kupic napelniane i resetowane cartdrige.Canona bym odpuscil bo tusz drogi jak cholera, sporo droższy niz do HP
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17961
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Najlepsze są takie drukarki w których każdy tusz można wymienić oddzielnie, a nie jak w mojej starej drukarce był jeden kartrydż i jak jeden kolor sie skończył to trzeba było wymienić wszystkie ;/
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17973
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 10 mies. temu  
To zależy do czego ci jest potrzebna. Do zwykłego druku dokumentów, do grafiki/zdjec. Osobiście korzystam z epsona i sprawdza się w każdej z tych rzeczy
Tom Tomczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19131
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Może warto jest kupić drukarkę w Polsce ? Wiele sklepów oferuje darmową wysyłkę do UK. Ewentualnie porównać sobie ceny danych modeli w porównywarkach i zobaczyć w jakim sklepie jest taniej.
Polecam szczególnie laserowe drukarki czarno białe. Do użytku domowego kolor nie jest potrzebny, sam drukuję głównie dokumenty i monochromatyczna drukarka w zupełności mi wystarcza. Możecie sobie porównać ceny drukarek laserowych i parametry.
Dobre są marki: Samsung , Hp oraz Brother.
nowakp
Posty: 98
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/02/10 08:56 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19162
Re: Jaka drukarka? 9 lat(a), 2 mies. temu  
ja polecam drukarki Brother Są bardzo dobrej jakości a zamienniki do niej są o wiele tańszę niż do HP czy Canon
amelian
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19611
Re: Jaka drukarka? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Epsony są teraz bardzo popularne. Wydajne i tanie w eksploatacji. Nie wiem jak w UK, ale w Polsce mają teraz promocję i zwracają część ceny za zakup
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/16 16:38 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...