czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: Jaką macie prace?
#15454
Re: Jaką macie prace? 11 lat(a), 5 mies. temu  
Pewnie nie jest to najbardziej popularna metoda, ale moze czasami sie sprawdza... Przyklad - pracuje obecnie w Edynburgu jako psycholog/terapeuta/trener ds wlaczenia spolecznego (Inclusion and Diversity). Wiem, ze jeden z osrodkow z ktorymi wspolpracuje poszukuje psychologa dzieciecego (z uznanymi w UK kwalifikacjami, lub zamiarem wyrobienia takowych). Pisze o tym na forum. Moze przypadkowo przeczytac to osoba, ktora akurat takiej pracy szuka, albo ktos, kogo siostra, brat, przyjaciolka,itp ma akurat takie kwalifikacje i przekazac wiadomosc. No i osoba znajduje zatrudnienie

Na jednym z innych forow, na ktorych czasami bywam mialam tez zwyczaj wrzucac w watek dotyczacy pracy linki do ogloszen o pracy z mojej specjalnosci, z ktorych sama nie mialam zamiaru skorzystac, bo moze akurat komus by sie przydaly. Jak chcecie, to moge zaczac tez na Polemi, tyle, ze to troche waska specjalizacja
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16722
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 8 mies. temu  
Ja pracuję na magazynie. Wcześniej pracowałam jako kelnerka i sprzedawczyni. Pracę znalazłam przez Link usunietyObecnie rozglądam się za nową pracą
fifi5
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/08/12 17:50 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16725
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 8 mies. temu  
Do poszukiwan polecam www.gov.uk/jobsearch, powiedzmy ze przoduja pod wzgledem ofert a także chcialbym poprocic o nie wlkejanie linkow do konkurencyjnych portali
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17053
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 5 mies. temu  
Kurier DHL , praca, ktora bardzo lubie
Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17349
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 4 mies. temu  
Ja mam mała firmę sprzątającą
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17353
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 4 mies. temu  
Praca w hotelu jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17358
Re: Jaką macie prace? 10 lat(a), 4 mies. temu  
Monter samochodowych instalacji gazowych LPG
Davidoff

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17981
Re: Jaką macie prace? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Ja pracuję w titanbuild i jestem zadowolony z pracy, bo kontakt ciężki a pieniądze zupełnie inne niż w PL.
No i podejście do pracy do klienta też się diametralnie różni, nie wiem z czego to wynika, ale tak jest. W końcu czuję się jak profesjonalista a nie popychadło
Lecho
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18081
Re: Jaką macie prace? 9 lat(a), 10 mies. temu  
Ja pracuję w sklepie
AgnieszkaW
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18091
Re: Jaką macie prace? 9 lat(a), 10 mies. temu  
pracuję jako recepcjonistka w hotelu
Justyna86
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Pozostałe oferty

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...