czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski
#20379
wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Witajcie,
Zastanawiałam się ostatnio jak najlepiej przesyłać środki z UK do Polski. Dotychczas robiłam tradycyjny przelew, więc środki były automatycznie wymienianie po kursie bankowym. Niestety, jak zdążyłam zauważyć jest to kosztowne rozwiązanie. W związku z tym pytanie - czy [Link został usunięty] to dobra alternatywa? I jak to działa?
Z góry dzięki za wskazówki i pozdrawiam,
Kasia
kasiareczka
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:05 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20397
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Cześć. Słyszałam o świetnym kantorze internetowym [Link został usunięty]. Podobno ma bardzo dobry kurs walutowy i współpracują z wieloma znanymi bankami. Jeśli cenicie sobie wysoką jakość usług i prawdopodobnie najlepsze kursy wymiany walu online, to jest to kantor stworzony dla Was. Warto zajrzeć na ich stronkę. Wydaje mi się, iż są godni polecenia.
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:06 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21263
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22018
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 5 lat(a), 9 mies. temu  
Wiolka909 napisał:
Ja korzystam z transfer wise i póki co to tam się spotykam zawsze z najlepszym kursem.

Wcale nie jest to najlepszy kurs Najlepszy kurs uzyskamy wymieniając walutę w kantorach internetowych. Kantory te mają najlepsze warunki cenowe jeśli chodzi o wymianę waluty.

Aby z nich korzystać musicie założyć sobie konto walutowe. Proponowałbym jednak porównać sobie warunki poszczególnych banków bo wiele z nich posiada konta, które są dość drogie. Szukajcie darmowego konta.
Jak w nest banku www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/06/29 06:37 Przez jka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22068
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 5 lat(a), 7 mies. temu  
Do zależy od kilku czynników, ale na pewno bezpośrednie trasfery nie są korzystne. Konto walutowe nie rozwiązuje sprawy, jeżeli chcemy mieć w Polsce złotówki.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22371
Re: wymiana walut w sieci i przesyłanie środków do polski 4 lat(a) temu  
Omen napisał:
Do zależy od kilku czynników, ale na pewno bezpośrednie trasfery nie są korzystne. Konto walutowe nie rozwiązuje sprawy, jeżeli chcemy mieć w Polsce złotówki.

bezpośrednie czyli przez bank? zgadzam się
osobiście od lat wysyłam przez transfer24, coraz niższe prowizje, obecnie od 59p za przelew i do tego kasa w kilka minut na koncie złotówkowym w Polsce
przez bank wysłałem tylko raz i później przerzuciłem się na zewnętrzne sposoby, które są równie bezpieczne
pozdrawiam, tomek
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...