sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół12
TEMAT: ile zarabiacie
#14467
Re: ile zarabiacie 11 lat(a), 9 mies. temu  
Minimalna jest chyba poniżej 1000 więc 2 tys to ładnie
Darius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14804
Re: ile zarabiacie 11 lat(a), 8 mies. temu  
za 2 tys miesięcznie wystarczy ci na wszystko i będziesz mógł jeszcze odłożyć
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17669
Re: ile zarabiacie 10 lat(a), 2 mies. temu  
w przeliczeniu na Polskie zł to sporo ale na życie w Uk to norma 1500 /2000 jest tak Ok
lola82
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17869
Re: ile zarabiacie 9 lat(a), 11 mies. temu  
1500/2000 to więcej niż normalnie ludzie zarabiają. W zwykłej pracy zarabia się ok. 1000/1200 :/
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17955
Re: ile zarabiacie 9 lat(a), 10 mies. temu  
bardzo duzo,,,dobra oferta
pele553
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17996
Re: ile zarabiacie 9 lat(a), 10 mies. temu  
Ja nie zarabiam kokosów, ale mój cel to tak ok. 3000
Tom Tomczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18803
Re: ile zarabiacie 9 lat(a), 4 mies. temu  
A mój to 5 tys funtów miesięcznie. Obecnie mam 2,5 tys.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19347
Re: ile zarabiacie 8 lat(a), 11 mies. temu  
ok 3 tys zalezy od miesiąca... zadowolony jestem ale wiadomo - chciałbym więcej

może kiedyś... ?
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19356
Re: ile zarabiacie 8 lat(a), 11 mies. temu  
Nie praca na etacie Panowie i Panie, tylko biznes.
Wszyscy powinniśmy zakładać biznesy i syndykaty.
Polacy niestety dowiedli, podobnie jak Irlandczycy, ze sprawdzają się tylko jako mięsień (z małymi wyjątkami).
Należy to zmienić. I po Katyniu odtworzyć elitę, co za komuny nie było możliwe.
Ja mam ok. 28k na rok, ale każdy pracodawca i tak ciebie wyśmieje nawet jeśli masz 40k (podatek dochodowy idzie dużo w górę)
Pracownikami na stawkę godzinową się gardzi, może się tego tak nie manifestuje, ale sam zadaj sobie pytanie: Jak wysoko cenisz swój czas?

Dużo chłopaków robi kokosy na budowlance - małe projekty budowlane, ale z roboty nie wychodzą.
Jakiego Polaka nie spotkam wieczorem to właśnie wrócił z pracy, robił klientowi ogród czy coś tam. Normalnie to jest jakiś schemat.
Polacy mają dużą satysfakcję, że są robotni ku tutaj angielskiemu i żydowskiemu zadowoleniu.
Troszkę lipa, że teraz muszą konkurować z Rumunami i Bułgarami, a Angielscy budowniczowie też się krzywią.

Dla Polaków to co tutaj jest w UK to jest wielkie halo, jednak w praktyce dla tych co prędzej czy później się stabilizują to spadają z Londynu i mieszkają w jakichś około-londyńskich pipidówach, aby i tak z 20-letnim kredytem na karku kupić coś sensownego tzn. dla Polaka w odpowiednich rozmiarach dom a nie jakaś dziupla.
Reszta nowo przybyłych rypie całymi dniami i żyje z miesiąca na miesiąc, utrzymując landlordów z Merolami i Bejami + agentów nieruchomości z podobnymi furami i błyszczącymi lakierkami.

Stan posiadania tutaj determinuje status, a to nie jest nasz land i większość z Was i tak wróci do zdewastowanej Polski albo się zasymiluje i wielce będzie machało UK paszportem za który jeszcze słono zapłaci - dla mnie osobiście strata pieniędzy.

Pozdrawiam
KonradW
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/05/23 18:46 Przez KonradW.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Pozostałe oferty

JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
bon prix Bon prix
Bon prix to największy Dom Sprzedaży Wysyłkowej w Polsce...
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...