czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Pajączki-żylaki...
#21409
Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 7 mies. temu  
Od jakiegoś już czasu pojawiają sie u mnie pajączki, no a do żylaków to juz prosta droga. Niestety mam taką prace, że nie mogę sobie pozwolic na elastyczność. Jak wy radzicie sobie aby przynajmniej w jakimś stopniu zapobiegać rozwijaniu się tego cholerstwa?
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21577
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 3 mies. temu  
Jest to dziedziczne. Niestety ale nie ma wielu możliwości zapobiegania . Jeśli jednak chcesz to wyleczyć to proponuję zastanowić się nad zabiegiem skleroterapii. Możesz się na to zapisać prywatnie w Polsce.

clinicadermatologica.pl/zabiegi/skleroterapia/

Jest to ostrzykiwanie żylaków.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21596
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 3 mies. temu  
To mnie nie pocieszyłaś Jak rozmawiałam tutaj z moim GB, to też mi powiedział, że nie za bardzo mamy na to wpływ. Ale póki co to co sie pojawiło jest zbyd błache aby ingerować w to jakimiś zabiegami. Echh nie pozostaje nic innego jak czekać na większe, co z beznadzieja. Najgorsze jest to, że zabiegi nie dają gwarancji bo tak jak w przypadku zylaków nawracaja ponownie... No nic dzieki mimo wszystko za dobre chęci. Pozdrawiam
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21611
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 2 mies. temu  
Maść antyżylakowa Varive to kompozycja na między innymi likwidację uczucia ciężkości nóg oraz zapobieganie tworzenia się skrzepów krwi.

Jest w sprzedaży mnóstwo preparatów dających sposobność, aby przystopować tego charakteru skazę.

Wstąpcie na poniższą stronę: http://varive.pl/.

Żywica cedrowa, a także wyciąg z motylicy to zaprawdę znakomite substancje czynne.

Żylaki są niebywale uprzykrzoną chorobą, dlatego warto jej zapobiegać.
polemika2
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21721
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 11 mies. temu  
Ja też już mam te cholerstwa, ale mi w aptece babka powiedziala, że żadne masci i tak nie pomaga. Lekarka z kolei powiedziala, że nie da sie w 100% skutecznie temu zapobiec ;/ Bez sensu, a tabletek to ja nie chce łykać. Uprawiam sporty itp. a i tak to nie wystarcza.
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21847
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 6 mies. temu  
Jak najwięcej ruchu szczególnie jazda na rowerze, bieganie, a nawet spacery. Są jeszcze te pończochy uciskowe, ale też muszą być wymierzone i dobrze dobrane żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzic.
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21850
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 6 mies. temu  
na takie coś pomoże leczenie laserowe
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21901
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 3 mies. temu  
Problem niestety z żylakami jest taki, że zależne są od trybu życia/pracy itd. Więc nawet po bardzo drogim usuwaniu laserowym i tak zapewne, ze pojawią sie inne...
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21923
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Dużo ruchu z tego co słyszałem pomaga, ale dużo zależy od uwarunkowań genetycznych.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21954
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a) temu  
No coż. Taka jest uroda niektórych. Wiele osób ma skłononści do pajączków i żylaków Warto jest na pewno wprowadzić profilaktykę antyżylakową. Głównie zmianę trybu życia i pracy. Tak aby w przyszłóści uniknąć nieprzyjemnych skutków związanych z tymi dolegliwościami.

Dwa suplementy jakie również mogę polecić:
aescin
aesciner

Doustne.
www.tanie-leczenie.pl/zmeczone-nogi-i-zylaki.html
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/04/05 06:03 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
Express Bus (Paczki, przewóz osób)
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z...