piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół123
TEMAT: Problemy z cerą
#7908
Re: Problemy z cerą 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Tutaj macie fajny filmik na temat maseczek widac ze dziewczyna wiec co mowi silazdrowia.blogspot.com/2011/02/maseczkiglinkimikrodermabrazja.html
Sebiha
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8188
Re: Problemy z cerą 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nie lubię spamowania
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15876
Re: Problemy z cerą 11 lat(a), 3 mies. temu  
Jeśli masz problemy z cerą a mieszkasz w Southampton to zapraszam do Laser-Studio Salon Urody - www.laser-studio.info
Marzena
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16163
Re: Problemy z cerą 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Dziękujemy za zaproszenia, ale ja wolę pielęgnację w domku:)

Dziewczyny czy któraś z Was używała www.kamyk.co.uk/produkt-aa_technologia_wieku_pielegnacja_mlodosci_18_plyn_micelarny_do_demakijazu_oczu_i_twarzy_200_ml_,11799.html tego płynu? Mam bardzo wrażliwą cerę i zastanawiam sie czym zmywać makijaż, ale przed kupieniem wolałabym poznać Wasze opinie.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16203
Re: Problemy z cerą 11 lat(a) temu  
Aga_jaga napisał:
Dziękujemy za zaproszenia, ale ja wolę pielęgnację w domku:)

Dziewczyny czy któraś z Was używała www.kamyk.co.uk/produkt-aa_technologia_wieku_pielegnacja_mlodosci_18_plyn_micelarny_do_demakijazu_oczu_i_twarzy_200_ml_,11799.html tego płynu? Mam bardzo wrażliwą cerę i zastanawiam sie czym zmywać makijaż, ale przed kupieniem wolałabym poznać Wasze opinie.



Zamawiałam kiedyś na Kamyku ten płyn i u mnie się sprawdził. W ogóle płyny micelarne są godne polecenia
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16281
Re: Problemy z cerą 11 lat(a) temu  
A ja nigdy ich nie stosowałam. Muszę spróbować. Widzę, ze ten www.kamyk.co.uk/produkt-sopot_spa_plyn_micelarny_200_ml,11464.html jest o połowę tańszy. Używałyście może?

Czy taki płyn nadaje się też do demakijażu?
A_nitka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16389
Re: Problemy z cerą 10 lat(a), 11 mies. temu  
Jak najbardziej się nadaje
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16397
Re: Problemy z cerą 10 lat(a), 10 mies. temu  
Podłączę się pod temat - a jaki płyn do cery naczynkowej?
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16400
Re: Problemy z cerą 10 lat(a), 10 mies. temu  
elka napisał:
Podłączę się pod temat - a jaki płyn do cery naczynkowej?

Nie mam cery naczynkowej, ale przekonałam się ostatnio do kosmetyków AA. Są niedrogie i naprawdę dobre. Minusem jest to, że w UK nie są dostępne od ręki, więc albo przywieziesz ze sobą, albo zamawiasz na Kamyku. Innej opcji niestety nie ma.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16405
Re: Problemy z cerą 10 lat(a), 10 mies. temu  
Aga_jaga napisał:
elka napisał:
Podłączę się pod temat - a jaki płyn do cery naczynkowej?

Nie mam cery naczynkowej, ale przekonałam się ostatnio do kosmetyków AA. Są niedrogie i naprawdę dobre. Minusem jest to, że w UK nie są dostępne od ręki, więc albo przywieziesz ze sobą, albo zamawiasz na Kamyku. Innej opcji niestety nie ma.


A ja się nawet przekonuję do zakupów online... Czas dostawy nie jest wcale taki długi, a jak kupujesz znany Ci produkt to raczej nic Cię nie zdziwi
A_nitka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....