środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jakie macie plany na wakacje?
Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół123
TEMAT: Jakie macie plany na wakacje?
#20103
Re: Jakie macie plany na wakacje? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
może uda się wylecieć z ukochaną gdzieś na południe europy zależy jak praca i finanse czy nam na to pozwolą...
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20149
Re: Jakie macie plany na wakacje? 8 lat(a) temu  
Ja w te wakacje wracam na wyspy kanaryjskie Trzeba się wygrzać i naładować baterie
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20186
Re: Jakie macie plany na wakacje? 8 lat(a) temu  
Góry w tym roku mnie interesują. Bardzo chcę pojechać w Karkonosze i się trochę powłóczyć. Znalazłam http://www.naskarpie.net i tak myślę, że można by się tam zatrzymać.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/16 11:30 Przez magda90.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20341
Re: Jakie macie plany na wakacje? 7 lat(a), 10 mies. temu  
Tegoroczne wakacje w Polsce - dokładniej na Podhalu w Bukowinie. Wyjazd w lipcu na 10 dni. Noclegi zarezerwowane w korzystnej cenie. Dla chętnych zostawiam namiar: [usunięto]

Planujemy wejście na Kasprowy Wierch oraz Giewont. A podczas załamania pogody na pewno wyskoczymy na Termy.
Tris
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/06/07 08:42 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22009
Re: Jakie macie plany na wakacje? 5 lat(a), 11 mies. temu  
My również wybieramy się do Polski. Na dwa tygodnie i zamierzamy rozplanować to w taki sposob

pierwszy tydzień u rodziny

Drugi tydzień natomiast zorganizowalismy sobie w wygodnym hotelu spa nad jeziorem. Usługi w Polsce nie są drogie, tak więc nie będzie nas to kosztowało tak wiele a będziemy w stanie naładować baterie
Tutaj jest kontakt: dworkolesin.pl/hotel/

Za granicę na razie sie nie wybieramy.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/06/06 13:52 Przez jka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22502
Re: Jakie macie plany na wakacje? 1 Rok temu  
Podziwiam wszystkich, którzy lecą za granice. Też miałam w planach, ale jak pomyśle o dodatkowych kosztach na testy na covida i ogólnie te wszystkie utrudnienia to mi sie odechciewa

Ja zostaję ponownie w Polsce Zarezerwowaliśmy sobie Domek Okuninka: szyszka-okuninka.pl/ W zeszłym roku też wynajmowaliśmy nocleg w tym miejscu, byliśmy bardzo zadwooleni z samego standardu noclegu, bo był bardzo wysoki, sam domek jest również w świetnej okolicy
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...