środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






gdzie na tanie i fajne wakacje??
Podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nie tylko. Dyskusje turystyczne i pomysły na wycieczki. Bilety lotnicze i autobusowe. Pytaj i dyskutuj!
W dół123
TEMAT: gdzie na tanie i fajne wakacje??
#6621
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 4 mies. temu  
jeżeli ktoś pali no to ma sie czego obawiać ale z drugiej strony na leczenie palaczy idą składki tych nie palących więc ja na przykład nie chce płacic za czyjeś błędy bo rzucić palenie każdy może a mimo wszechobecnej informacji szkodliwości palenia dalej tego nie robią
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6718
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 3 mies. temu  
korzystał już ktoś z szalonej środy w locie? opłaca się?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6882
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 13 lat(a), 3 mies. temu  
i tak nie przebija tanich lini lotniczych a mi posiłek w trakcie lotu nie jest potrzebny moge wytrzymac kilka godzin
pawsio

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18236
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 9 lat(a), 8 mies. temu  
W celu sprawdzenia tanich lotów, polecam wyszukiwarkę na stronie...

Mają największą bazę danych w polsce i obsługują wszystkich przewoźników tanich linii lotniczych, oraz regularnych.
Selfer
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/08/13 17:02 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21748
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 6 lat(a), 10 mies. temu  
polecić mogę Pieniny:) oj cudne wakacje przezyśli tej zimy tam:) pogoda dopisała, przyjaciele świetni. Tu pełen szacunek dla właściciela apartamentów Ostoja Jaworki, że z nami wytrzymał. A pokój mieliśmy naprawdę królewski. I na wyciąg krzesełkowy mieliśmy rzut kamieniem:D
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21875
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 6 lat(a), 5 mies. temu  
Teraz to Egipt i Turcja kuszą, trochę strach no ale z drugiej strony nic się takiego tam nie dzieje. Co jakiś czas się coś słyszy, ale ludzie jakoś jeżdżą i wracają
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21988
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 5 lat(a), 11 mies. temu  
Nie wiem czy wybrałbym sie do Egiptu. Nigdy nie byłem i owszem jestem zdania, ze zabytki mają tam przednie. Jednak sytuacja jest tam na tyle napięta, ze wolę europejskie kraje.
W tym roku odwiedziłem w kwietniu Hiszpanię, konkretnie okolice Walencji. MIejsce polecam, jest naprawdę ładnie.
W lecie lecę również do Polski. Uwazam,że Polska ma równie wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia jak inne kraje. Ostatnio na przykład odkryłem Wałbrzych. Polecam zamek Książ. Robi wrażenie!
www.ekstraspanie.pl/news/atrakcje-walbrzycha-co-zobaczymy-w-krolewskim-miescie-walbrzych,257
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/05/24 09:15 Przez jka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22473
Re: gdzie na tanie i fajne wakacje?? 1 Rok, 1 Miesiąc temu  
Od siebie polecam Jezioro Białe w OKunince Jesli szukasz wygodnych noclegów w Okunince, polecam ten domek:
szyszka-okuninka.pl/

Znajduje się w ładnej okolicy i jest całoroczny Jezioro Białe to jedno z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce. Znajduje się wśród lasów i pól, co daje wspaniały krajobraz i wspaniałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Pozostałe oferty

eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...