sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Samotność na emigracji powoli zabija
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12345
TEMAT: Samotność na emigracji powoli zabija
#16622
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 9 mies. temu  
Ja nie potrzebowalam ani kursu ani portalu randkowego ale jeśli innym sie udaje to czemu nie:)
justek
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16651
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 8 mies. temu  
justek napisał:
Ja nie potrzebowalam ani kursu ani portalu randkowego ale jeśli innym sie udaje to czemu nie:)


To jaki jest Twój sposób? Chętnie poznam!

Ja właśnie próbuję jednego portalu, niezła zabawa szczerze mówiąc
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16807
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
elka napisał:
justek napisał:
Ja nie potrzebowalam ani kursu ani portalu randkowego ale jeśli innym sie udaje to czemu nie:)


To jaki jest Twój sposób? Chętnie poznam!

Ja właśnie próbuję jednego portalu, niezła zabawa szczerze mówiąc


elka - polecam ... Rejestracja jest za darmo, a całkiem nieźle to działa. Może inaczej - działa tak, że w weekend byłam na randce. Na udanej randce;)
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/09/10 20:48 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16812
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
Właśnie się zarejestrowałam. Zobaczę co i jak. A wiesz o co chodzi z tym soul game?
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16816
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
Hej,
Ja tez ostatnio sie tam zarejestrowalem i wyglada na prawde ciekawie, poraz pierwszy moge bez problemu poruszac sie po jakims portalu korzystajac z telefoniu lub tabletu.
RafusG
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16822
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
RafusG napisał:
Hej,
Ja tez ostatnio sie tam zarejestrowalem i wyglada na prawde ciekawie, poraz pierwszy moge bez problemu poruszac sie po jakims portalu korzystajac z telefoniu lub tabletu.



Mi to też przypadło do gustu, bo często przeglądam sieć, jak jadę autobusem, a polskie portale randkowe pod tym kątem nie miały za wiele do zaoferowania niestety...

Teraz żeby tylko w tym telefonie trafić na Tego Jedynego..
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16833
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
A co to za strona/portal randkowy?
paul622
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16839
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
paul622 napisał:
A co to za strona/portal randkowy?

Polish souls jest dla Polaków na emigracji. Portal randkowy, jak wiele innych, z tym że dostępny też na telefonach. Jak szukasz partnerki to może Cie to wciągnie.
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16842
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
Kiedyś oglądałem całkiem niezły program o handlu profilami z portali tego typu. Rejestrujesz sie w serwisie a oni maja prawo zrobić z tym co chcą bo 3/4 profili uzytkownikow odkupili od kogos po to zeby strworzyc portal w ktorym ludzie beda sie rejestrowac i placic za to kase, a oni potem jeszcze dodatkowo na tym zarobia bo komus sprzedadza dane z twojego profilu. Cool
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16873
Re: Samotność na emigracji powoli zabija 10 lat(a), 7 mies. temu  
szkot_77 napisał:
Kiedyś oglądałem całkiem niezły program o handlu profilami z portali tego typu. Rejestrujesz sie w serwisie a oni maja prawo zrobić z tym co chcą bo 3/4 profili uzytkownikow odkupili od kogos po to zeby strworzyc portal w ktorym ludzie beda sie rejestrowac i placic za to kase, a oni potem jeszcze dodatkowo na tym zarobia bo komus sprzedadza dane z twojego profilu. Cool

Nieźle... Ale to chyba jakieś ściemnione portale, co? Aż z ciekawości sprawdziłam regulamin Polish Souls, ale tam jest wzmianka o ochronie danych, jakie zamieszczasz, więc się nie boję, ale w sumie na przysżłość warto zwracać na to uwagę.
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
Creative Labs Creative Labs
Odtwarzacze MP3, przenośne centra rozrywki, głośniki...