sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






szukam drugiej połowy po 30
Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół12
TEMAT: szukam drugiej połowy po 30
#16312
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 11 mies. temu  
Chlopaka to niestety nie podejmuje sie znalezc, ale jesli jestes przypadkiem z Edynburga lub okolic, to zapraszam na sobotni Process Walk (tym razem spacer po Ogrodzie Botanicznym). Wiem, ze spacer to nie to samo co mezczyzna ale czasami spotkanie i porozmawianie z fajnymi ludzmi tez pomaga
Plus czyste prawdopodobienstwo - im wiecej ludzi sie spotyka, tym latwiej kogos ciekawego poznac

Informacje o spacerze w forum ogolnym.

Aga_jaga napisał:
Śmiejcie się czy nie, ale ja też szukam. Rozstałam się z chłopakiem dwa miesiące temu i samotność już mi doskwiera...
windwalker

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16315
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 11 mies. temu  
hehe - jeszcze napisz kolezanko ile ten koles musi miec kasy na koncie,a po za tym to moze jakas fotke wrzuc bo nikt kota w worku nie kupi hehe musisz byc bardzo ladna skoro tu szukasz faceta hehe
lula0101
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16360
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 11 mies. temu  
Mam podobny typ. Szkoda, że nie ma jakiegoś portalu randkowego, gdzie podajesz tylko cechy i znajdują Ci tego wymarzonego
A_nitka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16469
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 10 mies. temu  
Nemo napisał:
to nie dużo, tylko z tym nie kłamaniem, to może być lekki hardkor.
Wracasz od fryzjera a chłpach "o Boże co oni zrobili z twoimi włosami!! To jakaś masakra" i co? Foch, łzy itd itp

Hehe uśmiałem się Ale to święta prawda "Kochanie, w końcu zdecyduj, mam być szczery czy słodki? - No jasne że szczery, co się pytasz" A niedługo potem foch, bo "ciągle mnie krytykujesz" hehe.
TB@Doo
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16895
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 6 mies. temu  
Aga_jaga napisał:
Odpowiedzialny, opiekuńczy, z poczuciem humoru. Żeby miał swoje zainteresowania i nigdy nie kłamał. To dużo?

Aga_jaga, a próbowałaś przez jakieś portale randkowe? Ja ostatnio zalogowałam się na polish souls, poznałam Polaka i weekend mamy pierwsze spotkanie. Spróbuj, może Tobie też ktoś się spodoba
goska64
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16899
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 6 mies. temu  
Aga_jaga napisał:
Odpowiedzialny, opiekuńczy, z poczuciem humoru. Żeby miał swoje zainteresowania i nigdy nie kłamał. To dużo?

To podejrzanie mało
LASERman

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17261
Re: szukam drugiej połowy po 30 10 lat(a), 4 mies. temu  
aga_jaga i co, udało Ci się kogoś znaleźć? Logowałaś się na jakimś portalu randkowym? Jestem ciekawa jak się sprawy mają
goska64
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...