czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Serce czy rozum? - forum rozmów towarzyskich - miłość, przyjaźń i nienawiść. Wyrażaj swoje emocje - poznaj ciekawe osoby...
W dół1234567
TEMAT: Randki online
#16652
Re: Randki online 10 lat(a), 9 mies. temu  
Po co tyle dywagacji?! Nie lepiej po prostu spróbować poznać kogoś w sieci? PRzecież, jak masz jakikolwiek znak, ze to nieodpowiednia osoba łatwo można zerwać kontakt. Według mnie ryzyko jest mniejsze niż w realnym świecie...
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16877
Re: Randki online 10 lat(a), 7 mies. temu  
Ja mam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o portale randkowe. Kilka razy umawiałam się z kimś poznanym w ten sposób i zwykle były to znajomości, które przetrwały do tej pory. Ostatnio trafiłam na portal Polish Souls, stworzony z myślą o Polakach za granicą. Bardzo fajna sprawa, można znaleźć osoby ze swojej okolicy.
goska64
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16946
Re: Randki online 10 lat(a), 6 mies. temu  
goska64 napisał:
Ja mam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o portale randkowe. Kilka razy umawiałam się z kimś poznanym w ten sposób i zwykle były to znajomości, które przetrwały do tej pory. Ostatnio trafiłam na portal Polish Souls, stworzony z myślą o Polakach za granicą. Bardzo fajna sprawa, można znaleźć osoby ze swojej okolicy.

Byłam na tym portalu. Jest tam taki chłopak - nie będę rzucać nickiem - przystojny blondyn z Londynu. Tak szarmanckiego mężczyzny nie spotkałam przez całe życie! :)Myślicie, że warto się spotkać?
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16951
Re: Randki online 10 lat(a), 6 mies. temu  
Hej zajerejstruj sie na badoo mozna poznac tam ciekawych ludzi i to jest za darmo
kasia30
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16992
Re: Randki online 10 lat(a), 5 mies. temu  
Temat rzeka można się rozwodzić nad tym, ale i tak każdy wybierze to co uważa za najlepsze dla niego samego Dużo ludzi zawłaszcza w tych czasach poznaje się przez internet. Ważne jest aby zawsze zachowac ostrożność.
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17211
Re: Randki online 10 lat(a), 5 mies. temu  
karolcia napisał:
Temat rzeka można się rozwodzić nad tym, ale i tak każdy wybierze to co uważa za najlepsze dla niego samego Dużo ludzi zawłaszcza w tych czasach poznaje się przez internet. Ważne jest aby zawsze zachowac ostrożność.

Oczywiście, że tak. Trzeba być ostrożnym, ale nie przewrażliwionym. Portale randkowe nie gryzą i jest tam mnóstwo fajnych ludzi, dlatego warto spróbować
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17237
Re: Randki online 10 lat(a), 5 mies. temu  
hej chce ktos popisac
konkolek
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17248
Re: Randki online 10 lat(a), 4 mies. temu  
jest tu ktos ?
konkolek
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17252
Re: Randki online 10 lat(a), 4 mies. temu  
Jak chcesz popisać to polecam Polish Souls - tam wszyscy chcą popisać, kogoś poznać, dobrze się bawić.
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17638
Re: Randki online 10 lat(a), 2 mies. temu  
Sorry Aga ale przedobrzyłaś, krypto-reklama się sączy między wierszami.
LASERman

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234567
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...