wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Sposoby robienia bigosu
Dyskusje o kulinariach, przepisach i pomysłach. Wasze opinie na temat jedzenia, restauracji oraz o wszystkim co smaczne...
W dół1234
TEMAT: Sposoby robienia bigosu
#11061
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 5 mies. temu  
ja lubie sobie puścić bąka i do tego kminku nienawidze wiec odpada. Poza tym nigdy nie jadłem bigosu ze zmieszanej kapusty słodkiej i kwasnej -nie pasuje mi do bigosu bo typowy bigos powinien dla mnie byc z kapusty kiszonej
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11086
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 5 mies. temu  
A po co robic i tracić czas? mi smakuje ten z polskiego działu w tesco
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11126
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 5 mies. temu  
Niedługo święta więc trzeba będzie bigosu nagotować
Niunia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11255
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 5 mies. temu  
A co tak wszyscy marudzą? przecież zrobienie bigosu to nie jest az taka wielka trudność i nie jest też pracochłonne jeżeli robi się z kapusty kiszonej
bonique

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11642
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 4 mies. temu  
Nic nie jest wielkim problemem ale jak samej trzeba sie wszystkim zając od sprzątania i gotowania to wtedy zrobienie "niby" takiego prostego dania jest wyzwaniem czasowym
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11685
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 4 mies. temu  
Hrabina napisał:
Nic nie jest wielkim problemem ale jak samej trzeba sie wszystkim zając od sprzątania i gotowania to wtedy zrobienie "niby" takiego prostego dania jest wyzwaniem czasowym

Racja, święta racja. Jednak prawdziwa Hrabina ma chyba odpowiedni poczet do pomocy?

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11747
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 4 mies. temu  
W tych czasach ciężko o kompetentną służbę...
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11860
Re: Sposoby robienia bigosu 12 lat(a), 4 mies. temu  
Niektórym rodakom się jednak powodzi na emigracji
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14333
Re: Sposoby robienia bigosu 11 lat(a), 10 mies. temu  
A znasz takich?
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14365
Re: Sposoby robienia bigosu 11 lat(a), 10 mies. temu  


Wracając do tematu to kto zgodnie z tradycyjnym przepisem wrzuca do bigosu suszone grzyby?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Polski prawnik w UK - Odszkodowania Powypadkowe (Odszkodowania)
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc...