piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół12
TEMAT: Rammstein
#12431
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Trochę czuć u nich wpływ Lacrimosy. Na pewno znasz..jak nie tutaj znakomity utwór (reszta też się może dokształcić ):



Wracając jednak Soper Aeternus to uważam, że w dalszej części utwóru tak jakby próbowali grać coś na kształt Therion'a, który nota bene po hołdzie oddanym dragonitom płytami Theli i Vovin się moim zdaniem popsuli.

Nie jest to złe ale do końca nie wytrwałem

Pzdr,

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12433
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Tez niezle chociarz czuje sie jak bym sluchal artrosis. Z ktorej czesci polski pochodzisz? Pytam bo jesli przez przypadek z bylego torunskiego lub okolic to moze znasz kapele o nazwie "ad infinitum"? Stary dobry metal.. gdzies pomiedzy gotykiem a doom, zajebiste texty ale jedyne co mozna bylo dostac to ich demo. Niestety nigdy nic nie nagrali i sa nie do odnalezienia w sieci.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12437
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ja 3miasto. Z niszowych kapel z okolic to polecić mógłbym Hefajstosa (z gitarzystą chodziłem do klasy w liceum )

"ad infinitum" - gdzieś już słyszałem tą nazwę.

Twierdzisz, że kojarzy Ci się to z Artosis..hmm ciekawe Dla mnie Ci maniacy Tolkiena to brzmią bardziej jak Gathering ect i mało tam depresyjnej nuty ale spoko

Z Polskiej sceny metalowej to moim guru pozostanie Roman K. i Kat. Zaraz potem Lux Occulta oraz punkowo-metalowe Quo Vadis. Thy Worshiper też. Oraz moje ostanie odkrycie Sui Generis Umbra ale to z metalem ma jedynie wspólnego klawiszowca z ..wspomnianego Artosis

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/25 16:51 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12439
Re: Rammstein 12 lat(a), 2 mies. temu  
Quo vadis owszem ale pierwsza plyta, ta po polsku bo potem wypuscili jej syfiasta angielska wersje. Potem pamietam ze byla jeszcze jedna, ta z coverem pretty woman. Co sie z nimi dalej stalo nie wiem bo z black metalowych klimatow polecialem w strone punk i takich tam. Stary wlochaty.... to byla muza...albo post regiment...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...