sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy o ulubionych przebojach muzycznych i zbliżających się koncertach. Filmowe hity i dyskusje o ciekawych książkach...
W dół123
TEMAT: Closterkeller
#13119
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
szkot_77 napisał:
mora_nova napisał:
Widzieliście? Closterkeller bedzie koncertował w Szkocji
Zartujesz?? Hahahaha. Macie jakies bilety do wygrania? Najlepiej podwoja wejsciowka na koncert w Dundee,


Tego nie wiem ale koncerty dopiero w maju więc może jakiś konkurs będzie.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13145
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Wybiera sie kots do City Of Discovery?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13178
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja sie wybieram do city of party
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13208
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Sorki a co to city of party? Czy masz na mysli party G'gow lub Edi?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13217
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Kraków
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13225
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Hahaha. Znaczy chcesz sie pochwalic ze masz tyle kasy ze stac cie na wakacje w polsce?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13257
Re: Closterkeller 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
hahaha ha! a co mogłam wybrac tanią francję albo hiszpanię ale wolałam Polskę
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14193
Re: Closterkeller 11 lat(a), 10 mies. temu  
A wracając do tematu... Kto był na koncercie i jakie wrażenia?
Ja bylem w Dundee. jak zobaczyłem Anie orthodox to pomyślałem ze to bardziej już pani Ania niż Orthodox ale bylem w błędzie. Jezu jaki ta kobieta ma głos... Szok... Potem słuchałem starych kawałków z płyty Scarlet i większość z nich brzmiała lepiej w wersji live co jak dla mnie jest prawie niemożliwe bo nikt nie brzmi lepiej na żywo (no, może tylko S.D.M.), zresztą jej głos, bynajmniej według mnie, brzmi dużo lepiej niż parę(naście) lat temu.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14225
Re: Closterkeller 11 lat(a), 10 mies. temu  
Ja nie przepadam za tym zespołem ale lepiej ty napisz czy duże było ludzi?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14239
Re: Closterkeller 11 lat(a), 10 mies. temu  
Ja tez niejestem wielkim fanem.. Ostatnia plyta ktora slyszalem to Scarlet wiec lata temu, ale musze przyznac ze w wersji koncertowej, teraz po latach, Ania brzmi duzo lepiej niz wtedy w wersji studyjnej, co swiadczy o tym jak wielka wokalistka pania Orthodox jest bo nik nie brzmilepiej na zywo... Impreza raczej kameralna ale klimat tak zajebisty ze szok, no moze oprocz jednego schlanego, za przeproszeiem, buraka ktory podjezdzal do ani przed koncertem z haslem "czy moge sobie zrobic z\ pania zdjecie?" a po odmowie stwierdzile ze to pieprzona dama ktora uwaza go za szkockiego bogacza. W odwecie probowal pozniej sciagnac na siebie cala uwage publicznosci (rowniez swoimi spadajacymi do polowy spodniami - pozdrawiam tego pana) . Na szczescie pozniej ow intruz zostal wyprowadzony co czesci imprezowiczow znacznie ulatwilo dalsza radosc muzyki a w pozostalej czesci wywolalo obuzenie no bo jak mozna tak kogos za drzwi pomimo ze cham....
Podsumowujac... Pomimo tego ze na haslo Closterkeller wlosow z glowy nie wyrywam, na koncert definitywnie poszedl bym jeszcze raz chociazby ze wzgledu na to jak brzmi "Władza" na zywo bo wersja studyjna nawet w polowie nie jest tak dobra...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...