piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Co warto studiować?
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół123
TEMAT: Co warto studiować?
#1182
Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Jakie kierunki studiów są teraz najbardziej przyszłościowe w Szkocji? czy podobnie jak w Polsce przedmioty ścisłe?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1235
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Tak słyszałem, że wszędzie chcą inżynierów, no i jeszcze biochemia jest na topie.
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1243
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Najlepiej studiować cos czym się interesujemy, nic na siłe, bo naprawde dobrzy mozemy byc tylko robiac cos co lubimy. Innaczej istnieje duze prawdopodobienstwo ze bedziemy zawsze tylko przecietni
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1253
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Tak jak napisała Agatka-najlepiej studiować cos czym sie interesujemy,inaczej nie warto jest zaczynać bo szybciej to skończysz niz zaczniesz.Ja myślę żeby iść na Biznes ale to już moje indywidualne podejście
kwiatuszek
Administrator
Posty: 331
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1268
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Generalnie języki zawsze są w cenie, także wszelkiego rodzaju filologie to niezły pomysł.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1312
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Medycynę i Prawo to zawsze będą kierunki na czasie.
Mario

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1335
Re: Co warto studiować? 14 lat(a) temu  
Ja studiowałem politologię i zdecydowanie nie polecam:/
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1922
Re: Co warto studiować? 13 lat(a), 11 mies. temu  
Zgadzam się z Agatką najważniejsze to uczyć się i robić to w czym się dobrze czujemy, tylko wtedy mamy szansę na sukces.
alice

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1928
Re: Co warto studiować? 13 lat(a), 11 mies. temu  
liczby przedstawiaja roczny dochod brutto po degree bez zadnego doswiadczenia. wiadomo ze pozniej idzie solidnie dogory takze oplaca sie studiowac

Medicine £28,897
Dentistry £28,813
Chemical Engineering £26,366
Economics £25,101
Veterinary Medicine £24,762
General Engineering £23,876
Mechanical Engineering £23,572
Middle Eastern & African Studies £23,414
Civil Engineering £23,387
Social Work £23,328
Aeronautical & Manufacturing Engineering £22,965
Building £22,941
Land & Property Management £22,883i

ale jak juz wyzej wspomniano jezeli zrobisz ekonomie na sile , to nawet jak to skonczysz to i tak dupa bedzie z ciebie a nie ekonomista jezeli nie bedziesz robic tego z pasją, mysle ze zawsz bardzo dobry absolwent filologi rosyjsiej bedzie rownie dobrze oplacany jak np marny ekonomista
pampuch
Posty: 45
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4068
Re: Co warto studiować? 13 lat(a), 7 mies. temu  
a masz gdzieś dane dotyczące zatrudnienia i bezrobocia w poszczególnych kategoriach?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...