wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Obowiazek szkolny w Polsce
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół1
TEMAT: Obowiazek szkolny w Polsce
#16840
Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 7 mies. temu  
witam moze ktos mial z tym doczynienia bo dostalem w Polsce wezwanie do szkoly dla mojego dziecka bo wlasnie osiagnelo wiek i tam pod grozba kary ma sie stawic .my jestesmy od 7 lat tutaj i nie mam zamiaru go posylac w Polsce do szkoly.Uczeszcza w UK do angielskiej primary i do polskiej sobotniej .Czy wystarczy tam zadzwonic czy trzeba tworzyc zbedne zaswiadczenia tlumaczone i inne rzeczy.Moze ktos to przechodzil?
magma1974
Posty: 17
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/09/16 20:28 Przez magma1974.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16841
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 7 mies. temu  
Po pierwsze weź zaświadczenie z tutejszej szkoły ze dziecko uczęszcza i im wyślij ale to załatwi sprawę na rok bieżący, potem ta sama historia od nowa. Możesz ewentualnie pójść i pogadać z dyrektorem, ale tak czy inaczej on ma obowiązek słać listy dopóki twoje dziecko się nie pojawi w szkole, ale przy odrobinie dobrej woli może pomoc "ukręcić łeb sprawie" i przestana cie straszyć. Jeśli nie pomoże żadne z powyższych, sprawę definitywnie załatwia wymeldowanie. Nie ma stałego adresu, nie ma rejonu, nie ma przynależności do żadnej szkoły i nikt nie będzie szukał. Tak wytłumaczył mi to dyrektor szkoły do której powinna chodzić moja córka.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16843
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 7 mies. temu  
dzieki a trzeba to tlumaczyc czy oryginal wystarczy najgorsze ze ja tak predko sie do Polski nie wybieram
magma1974
Posty: 17
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16845
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 7 mies. temu  
obylo sie bez bolu wystarczylo zaswiadczenie wyslane mailem.jednak idzie ku dobremu
magma1974
Posty: 17
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16847
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 7 mies. temu  
Powiem ci ze nie wiem. U mnie sytuacja była tego typu ze poszedłem do szkoły jak akurat bylem w PL. Dzieciak powinien chodzić do tej samej SP do której ja chodziłem a po drugie dyrektorem jest ten sam gość który był za moich czasów i mnie zna wiec sprawę załatwiłem bez niczego po pierwszym spotkaniu
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17120
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 5 mies. temu  
O kurcze nawet o tym nie wiedziałem, że cos takiego sie dzieje. Dobrze wiedzieć na przyszłość
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17159
Re: Obowiazek szkolny w Polsce 10 lat(a), 5 mies. temu  
no to super, pocieszaąca wiadomość
Ewtacz
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...