czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Ubezpieczenie auta?
#19023
Ubezpieczenie auta? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Szukam jakieś porządnej i nie drogiej ubezpieczalni. Czy możecie polecić mi coś sprawdzonego? Nie chcę płacić 1500 rocznie na samo ubezpieczenie, a tyle mi wychodzi jak sprawdzałem.
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19025
Re: Ubezpieczenie auta? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Wysokość ubezpieczenia jest zależna od kilku czynników, m.in.

- jak długo masz prawo jazdy
- czy jest to prawko polskie czy brytyjskie
- czy masz jakieś zniżki
- no i oczywiście na jakie auto chcesz ubezpieczenie (pojemność silnika)

Najlepiej jest sobie wejść na "moneysupermarket", wypełnić wszystkie pola i wyświetli Ci się kilka ubezpieczalni z proponowanymi cenami za ubezpieczenie.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19428
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 9 mies. temu  
Moje zdanie jest takie, że najlepiej zajrzeć tutaj (link usunięty) i wypełnić formularz wyceny. Tym sposobem można mieć tanie i dobre ubezpieczenie. Warto jednak pamiętać, że najtańsza wersja nieraz nie obejmuje wszystkich zdarzeń.
piter29
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/13 11:41 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19552
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Na początku naszej przygody z autem i ubezpieczeniem musimy przełknąć goryczkę wysokiego ubezpieczenia przez pierwsze 2-3 lata kiedy jest ono dość wysokie. Później już jest coraz lepiej.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19601
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja mogę serdecznie polecić Friendly Car Insurance - mam prawo jazdy niecałe 4 lata a utargowałem z nimi dodatkową zniżkę do tego co miałem w wysokości około 150 funtów.
Odradzam wyszukiwarki ubezpieczeń - zalewają mnie teraz reklamami ...
Jan83
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19638
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja korzystam z polisadirect.co.uk Wybierają Ci najtańsze ubezpieczenie z możliwych. Nie musisz tracić czasu na samodzielne szukanie i porównywanie cen. Jedynce co trzeba zrobić to wysłać formularz ze stronki do darmowej wyceny. Sprawdzony sposób. Polecam.
5latwuk
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19664
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Jeśli chodzi o ich ubezpieczenia to są chyba najtańsze. polisadirect ma na względzie różnice w walutach i na pewno wychodzi mniej u nich niż normalnie w Anglii. Ja byłam zadowolona z oferowanego mi ubezpieczenia.
natola
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19708
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Korzystaliśmy z polisadirect i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że samemu nie znajdzie się tańszego ubezpieczenia.
plusik
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/23 08:35 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19715
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Ja korzystam ze sprawdzonej już dla mnie firmy, Polisa Direct i tak samo ubezpieczałam np. samochód w Anglii i każde ubezpieczenie od nich dobrali mi na możliwie najkorzystniejszych warunkach.
jolkajolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19770
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Ubezpieczyłem się w Polisa Direct i jestem bardzo zadowolony. Tanio i solidnie. A co ważne to oni mnie ubezpieczali. Tak więc zero problemów.
johnny90
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 13:39 Przez johnny90.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
Mobi-Travel Ltd (Paczki i przewozy osób)
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...