piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: West - Glasgow & Lanarkshire... - Glasgow, North Lanarkshire (Motherwell), South Lanarkshire (Hamilton, East Kilbride), Renfrewshire (Paisley), North Ayrshire (Irvine), East Ayrshire (Kilmarnock), South Ayrshire (Ayr), East Dunbartonshire (Kirkintilloch), West Dunbartonshire (Dumbarton, Clydebank), Argyll and Bute (Lochgilphead), East Renfrewshire (Giffnock), Inverclyde (Greenock) i okolica...
W dół1
TEMAT: POMOCY!!!!!! Szkoła/nauka w szkocji
#13717
POMOCY!!!!!! Szkoła/nauka w szkocji 12 lat(a) temu  
mam 14lat i znam dość dobrze angielski.Ale mam ciocie w Szkocji nieopodal Glasgow i tu jest problem bo chce wyjechać właśnie tam.A nie umiem zrozumieć ichniego angielskiego(to wogóle nie ang.)czy w secondary school mówią normalnie.A i czy przez to że jestem polaczkiem będą się z mnie nabijać albo odrzuca bo znając życie pewnie będę miał trudności z językiem.O i czy będą chcieli żeby napisał jakieś egzaminy,żeby dostać się do szkoły(może ktoś jest z Motherwell i orientuje się za jakąś lepszą placówką)dziękuje za odpowiedzi.
kacper22
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13718
Re: POMOCY!!!!!! Szkoła/nauka w szkocji 12 lat(a) temu  
Nauczyciele mówią normalnie a do akcentu można się przyzwyczaić Poaczątki może będą trudne ale tak samo jak przy zmianie szkoły w Polsce, a dodatkowo może w twojej klasie będą też inni Polacy.

Co do egzaminów to nie wiem - najlepiej zapytać bezpośrednio w szkole. Tutaj z tego co wiem jest rejonizacja wiec pierwszeństwo masz w szkole w Twojej dzielnicy. Jak wiesz gdzie będziesz mieszkał to sprawdź jakie szkoły są w okolicy i możesz wysłać do nich bezpośrednio maila.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13721
Re: POMOCY!!!!!! Szkoła/nauka w szkocji 12 lat(a) temu  
A jakie są dobre szkoły w Bellshill i czy matematyka jest obowiąskowym przedmiotem.
kacper22
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13796
Re: POMOCY!!!!!! Szkoła/nauka w szkocji 11 lat(a), 12 mies. temu  
Matematyka tutaj jest na takim poziomie że na pewno dasz sobie rade
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...