czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: East - Edinburgh & Fife... - Edynburg, East Lothian (Haddington), Fife (Dunfermline, Glenrothes, Kirkcaldy, St Andrews), Midlothian (Dalkeith), West Lothian (Livingston) i okolice...
W dół1
TEMAT: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu...
#13831
Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 11 lat(a), 12 mies. temu  
Witam !
Potrzebuję pomocy w ustaleniu czy pod podanym adresem znajduje się firma. Chciałem kupić samochód od pewnej firmy znajdującej się w Edynburgu:
77 BRUNSWICK STREET
EDINBURGH, EH7 5HS
UNITED KINGDOM

Firma nazywa się DEAL TO ME LTD. i zajmuje się leasingiem i sprzedażą aut używanych. Jeżeli ktoś w pobliżu dałby radę to sprawdzić byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
Wojtek
bakoon

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13857
Re: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 11 lat(a), 11 mies. temu  
Witam
Ja od przedwczoraj mam z nimi kontakt. Wedlug danych na internecie firma istnieje naprawde. Zainteresowaly mnie ich auta polkeasingowe w dobrej cenie.
Chcialbym, zeby na forum wypowiedzial sie ktos, kto moglby potwierdzic ich rzetelnosc, bo moja żona na samochód sie napalila. transakcje chca przeprowadzac poprzez allegro.

dopisane 17:16

Dostałem informację z allegro, że oni nie uczestniczą w tego typu transakcjach i może to być próba zwykłego oszustwa.
Zapytałem tą firmę, czy mogę osobiście wpaść i kupić auto, które sobie najpierw obejrzę i sprawdzę. Wtedy mogę z nimi podpisać umowę i za te 1.500 PLN już się zgodzę żeby mi auto pod adres dowieźli albo sam nim wrócę po opłaceniu próbnej rejestracji i ubezpieczenia.
Jakoś takie okazje z reguły nic dobrego nie wróżą, tym bardziej, że pytanie wysłałem do nich po polsku a dostałem angielską odpowiedź a z reguły wiem, że nasi tylko patrzą żeby swoich wy...hać.

poprawione 06.04 22:38

Proszę, darujcie sobie tą firmę. Po kilku kontaktach, chociaż już wcześniej wiedziałem, że to pic na wodę, wyszło szydło z worka.


Jakbyś potrzebował dalszych informacji, bo zapewne się odezwą to pisz śmiało na jrat@interia.pl lub dzwoń na +4407871763665
Pozdrawiam serdecznie
Jacek
mechanizator
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/05/06 22:39 Przez mechanizator.Powód: aktualizacja danych
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20056
Re: Potrzebna pomoc, miejsce w Edynburgu... 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Można zarobić bardzo szybko w UK, ale najlepiej szukać pracy przez Internet za pomocą stron. Ja nie miałam problem z odnalezieniem się w UK w ogóle, brak Rodziny, Znajomych, języka znałam średnio, ale ta polska strona mi pomogła, podsyłam link: moneygrabbing.co.uk
Kamila S.
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/05 15:19 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...