czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: East - Edinburgh & Fife... - Edynburg, East Lothian (Haddington), Fife (Dunfermline, Glenrothes, Kirkcaldy, St Andrews), Midlothian (Dalkeith), West Lothian (Livingston) i okolice...
W dół1
TEMAT: witam potrzebuje pomocy
#16352
witam potrzebuje pomocy 10 lat(a), 10 mies. temu  
witam
chciałbym prosić o pomoc
czy zna ktoś firmę "ROBO-DOM" firma ta ma prowadzić jakiś remont hotelu w Edynburgu jej właściciel mieszka w 8/2Calder Gardens EH11 4JD czy mógłby mi ktoś pomóc i to sprawdzić? bardzo proszę o pomoc gdyż obawiam się ze zostane oszukany
zbyszek74
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16354
Re: witam potrzebuje pomocy 10 lat(a), 10 mies. temu  
Probowalem szukac w necie ale na temat takowej firmy zadnych informacji nie ma. Jesli wyzej wymieniona jest na tyle powazna zeby dostac zlecenie na remont hotelu powinna miec przynajmniej wlasne www lub nawet jesli nie figurowac gdzies, chociarzby na yellow pages. Na temat Robo- Dom nie ma nawet wzmianki. Bylbym raczej czujny na twoim miejscu. Poza tym raczej podaje sie konkretny adres firmy a nie adres zamieszkania wlasciciela. A jakie sa szczegoly ewentualneg kontraktu?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16356
Re: witam potrzebuje pomocy 10 lat(a), 10 mies. temu  
firma podała tylko adres właściciela i chcieli aby na ten adres przesłać pieniądze przez western union w wysokości 60 funtów niby na wynajęcie mieszkania
zbyszek74
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16357
Re: witam potrzebuje pomocy 10 lat(a), 10 mies. temu  
To w takim razie zapomnij ze kiedykolwiek cos takiego widziales bo jedyne co, to utopisz £60. Ale z drugiej strony lepiej tak niz kazali by ci tutaj przyleciec tylko po to zeby cie wykrecic na wyzej wymienione £60
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16358
Re: witam potrzebuje pomocy 10 lat(a), 10 mies. temu  
żadna szanująca się firma a tym bardziej dokonująca takich duzych remontów jak remont hotelu nie bawi się w przesyłanie kasy via western Union. jak chcesz się z nimi "pobawić" to popros ich o adres hotelu gdzie prowadzili remont, bo chcesz zadzwonic i poprosic o referencje. Zobaczysz jaka bedzie reakcja
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20058
Re: witam potrzebuje pomocy 8 lat(a) temu  
Można zarobić bardzo szybko w UK, ale najlepiej szukać pracy przez Internet za pomocą stron. Ja nie miałam problem z odnalezieniem się w UK w ogóle, brak Rodziny, Znajomych, języka znałam średnio, ale ta polska strona mi pomogła, podsyłam link: moneygrabbing.co.uk

Kamila S.
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/05 15:17 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Pozostałe oferty

Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....