wtorek, 16 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Pomysł na walentynki
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Pomysł na walentynki
#12463
Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Czekoladki i kwiaty to chyba pomysł nie za bardzo oryginalny a mi zależy na czymś fajnym i przebojowym Podzielcie się swoimi pomysłami albo propozycjami
galan

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12465
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Pytanie nasuwa się pierwsze czy Twoją Walentynką jest stała partnerka czy nowy, jeszcze mało znany kwiat?

Przy nowych znajomościach to moim zdaniem lepiej nie wymyślać szaleństw acz pozostać sobą. Mogą to być "oklepane" metody typu kino, zoo, ogród botaniczny, opera czy koncert. Może być restauracja lub lodziarnia.
Ja na początku mojej znajomości z moją lubą kupiłem różę - taką zwyczajną. Ale okazało się że ona nie toleruje ciecia kwiatów Teraz to wiem i zamiast tego kupuje lody Magnum. Wtedy ma szczęście wyczytała moje zamiary i różę przyjęła bez mrugnięcia okiem - hmm tam było mrugniecie ale zgoła inne (* administrator usunął treść).

Przy stałym związku może być wszystko wymienione powyżej plus jakiś Wasz rytuał. A może spacer, może wspólny prysznic (sic!! ) albo wycieczka. Ja wycieczkę planuję, na rocznicę akurat. Tyle, że taką jak kiedyś sobie zrobiliśmy - na stopa przez Europę

Moim zdaniem w Walentynki, rocznicę ect najważniejszy jest gest i chęci. Jeśli druga strona kocha, to gdyby to nawet miała być dziecinna laurka również doceni.

Z konkretów; jeśli lubi np. Japonie - restauracja japońska, lub butelka sake. Może występ grupy z bębnami lub pokazy Martial Arts.
Albo coś szalonego; wyjście na dicho np...w naszym wypadku byłoby to ciekawe bo do knajp nawet nie chodzimy, muza nas w nich męczy a tłumu nie lubimy przekrzykiwać...ale po pląsać się czasem jak najbardziej

Zatem, może byłem mało konkretny, ale z drugiej strony jaki romantyk jest konkretny? Zrób coś od serca, tak najlepiej.

Powodzenia,

Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12479
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Zoo na walentynki? a ty masz dziewczynę że takie rzeczy proponujesz?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12493
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Jak uwielbia, wręcz kocha zwierzaki to czemu niby miałby to być zły pomysł.
Że Tobie się taka idea nie podoba nie znaczy, że wszystkim. To tak jakby powiedzieć, że każda laska lubi popitolić o torebakch i kapeluszach a każdy facet lubi rozmowy o koniach pod maską i piłce nożnej

Pytasz czy z kimś żyję? Tak - patrz wyżej i nie zatrzymują się w ogrodach przed którymi ostrzega Tagore bo wiele możesz przeoczyć

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/27 15:08 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12511
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Kino, romantyczna kolacja i upominek w postaci biżuterii:)
Klasyczne ale i najbezpieczniejsze
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12526
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ophin napisał:
Jak uwielbia, wręcz kocha zwierzaki to czemu niby miałby to być zły pomysł.
Że Tobie się taka idea nie podoba nie znaczy, że wszystkim. To tak jakby powiedzieć, że każda laska lubi popitolić o torebakch i kapeluszach a każdy facet lubi rozmowy o koniach pod maską i piłce nożnej

Pytasz czy z kimś żyję? Tak - patrz wyżej i nie zatrzymują się w ogrodach przed którymi ostrzega Tagore bo wiele możesz przeoczyć



Wiesz chodzi o to że to co tobie odpowiada nie koniecznie będzie idealnym sposobem na spędzenia szczególnego dnia tym bardziej że do zoo można się przejść w każdy inny dzień
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12534
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
mora_nova napisał:
Wiesz chodzi o to że to co tobie odpowiada nie koniecznie będzie idealnym sposobem na spędzenia szczególnego dnia tym bardziej że do zoo można się przejść w każdy inny dzień

Sama zaczęłaś zaczepnym pytaniem...a jak niby mam odpowiedzieć na zadane pytanie w topiku. Tylko z własnego doświadczenia. Chyba, że wolisz się pytać księdza jak powinien wyglądać sex albo jak się powinno wychowywać dzieci, prowadzić rodzinę

Każdy przecież odpowiada tutaj wg. własnym perspektyw.

różyczka napisał:
Kino, romantyczna kolacja i upominek w postaci biżuterii:)
Klasyczne ale i najbezpieczniejsze

Tak jak tutaj np. mógłbym powiedzieć.."pfft biżuteria...a co to ma być. Biżuteria tylko na większe okazje"..ale nie, miss różyczka tak by chciała i tyle. Takie jest jej zdanie. Tak jak moje odnośnie ZOO


Pozdrawiam,

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2012/01/31 17:05 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12591
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Ok niech ci będzie zabierz wybrankę do zoo też to jakiś pomysł
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12617
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Słyszałem dziś w radio że w Asdzie są kartki na walentynki za 7p no i to też jakiś pomysł, bo nie za ile ale ważne że w ogóle jest- chyba się zgodzicie
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12657
Re: Pomysł na walentynki 12 lat(a), 2 mies. temu  
Upojna noc
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Pozostałe oferty

alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
Polskie meble - SPLENDO FURNITURE (Meble i wyposażenie)
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...