czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii?
#12761
Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Hej, tak mnie ciekawi z jakim stereotypami o Polakach spotkaliscie sie po przyjezdzie do Anglii i z ktorymi nadal sie spotykacie kazdego dnia...
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12768
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witaj w "forumowej" rodzinie Lola (jako ze przestalas spamowac )!
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12783
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
och, dziekuje Szkot:) czuje sie zaszycona
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12822
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Stereotyp Polaków i to w UK... cieżko odpowiedzieć wiem jednak bo to widać gołym okiem że jesteśmy bardzo zamknięci ale to nie stereotyp tylko jakaś blokada
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13062
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Stereotypy? chyba bardziej chodzi o różne zachowania?
No ja zauważyłem że Polacy zachowują się jak takie małe myszki wykonując dokładnie Polecenia brytyjczyków i nie mając swojego zdania natomiast jak spotka się kilku polaczków razem to wtedy wydziwiają jakiej oni to pozycji w firmie nie mają
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13084
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
kazach napisał:
Stereotypy? chyba bardziej chodzi o różne zachowania?
No ja zauważyłem że Polacy zachowują się jak takie małe myszki wykonując dokładnie Polecenia brytyjczyków i nie mając swojego zdania natomiast jak spotka się kilku polaczków razem to wtedy wydziwiają jakiej oni to pozycji w firmie nie mają


Zgadzam się z tobą, Polacy mają wiele do powiedzenia ale w polskim gronie a tak to siedzą cicho i boją się odezwać albo nie potrafią
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13189
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a) temu  
Z obserwacji, to chyba najważniejsza cecha Polaków, to to, że jak się dwóch zbierze to gadają tylko o wadach Polaków. Szczególnie tych innych.

A tak wracając do tematu najśmieszniejsze, to chyba to co Anglicy o naszej kuchni opowiadają - na 100% od razu pada hasło kiełbasa ;P wth ?

Zupełnie jak pytanie do Polaków - co jest najgorsze w UK - 99% szansa na usłyszenie "te krany ... cepla i zimna ... po kiego ...".
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13267
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a) temu  
Krany to stara epoka teraz robią już inaczej
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13278
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a) temu  
Szkoda, że tą epokę mam wciąż w mojej łazience - ale nie wymienie, bo to wynajem :\
Najlepsze, że w zlewie mam połączone zimną i ciepłą wodę, ale z kraną wylatują osobno o.O Po jednej stronie strumień zimny po drugiej gorący - i tak się poparzysz i tak ...
Pawel

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13343
Re: Z jakimi stereotypami o Polakach spotkaliscie sie w Anglii? 12 lat(a) temu  
Możesz włożyć korek i zmieszać troche wody wtedy się ani nie poparzysz ani nie zaziębisz
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...