czwartek, 02 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jazda samochodem po torze
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Jazda samochodem po torze
#15562
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Czemu nie pojedziesz na tor swoim autem?
zielony ludek
Posty: 118
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15568
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Adek napisał:
Nemo napisał:
w jakim sensie wynajmowac? Chcesz takim superautem posmigac po miescie? Obawiam sie, ze takiej opcji nie ma a poza tym gdyby nawet, to oplata za wynajem bylaby horrendalna.


Myślałem o wynajęciu auta na tor, nie na miasto Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że jest taka możliwość.

no to może cos takiego ? www.buyagift.co.uk/Driving-Experiences/Supercar-Driving-Thrill-with-Passenger-Ride-BR-10222027.aspx?...enger%20Ride-_-Home_Tab_1-_-P3
dostajesz i tor i auto. ewentualnie na Wwww.buyagift.co.uk/Driving-Experiences/Supercar-Driving-Thrill-with-Passenger-Ride-BR-10222027.aspx?...enger%20Ride-_-Home_Tab_1-_-P3
Możesz jeszcze wybrac się na Węgry na weekend z F1 ale tam jedziesz bolidem F1
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15653
Re: Jazda samochodem po torze 11 lat(a), 5 mies. temu  
Kurcze, muszę zrobić prawko. Tyle fajnych rzeczy omija mnie przez to, że go nie mam:(
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19624
Re: Jazda samochodem po torze 8 lat(a), 7 mies. temu  
Fanom czterech kółek, ludziom lubiącym wyzwania i tym, którzy nudzą się w wolnym czasie mogę śmiało polecić ofertę w postaci vouchera na przejazd ekskluzywnym autem po torze wyścigowym. Ceny nie są wygórowane a niewątpliwie można sobie zafundować tym niezapomnianą przygodę : ) Sam z tego skorzystałem, wrażenia niesamowite, dużo adrenaliny, czyli wszystko to czego potrzebuje młody człowiek. Poniżej załączam link, który pokieruje cię na stronę z której możesz zakupić taki voucher i przy okazji lepiej zapoznać się z ofertą. Zachęcam do podawania innych pomysłów rozwijających pasję, łamiących bariery strachu i wprowadzających coś nowego w życiu każdego z was. : )

www.devil-cars.pl/?idpartner=honolulu
eruktos
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...