czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Dane osobowe
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Dane osobowe
#17443
Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
W drugi dzien swiat puka ktos do mnie i po kilku sekundach otrzymalem ulotke od Siwadkow Jechowy w jezyku polskim hehe....
Wiec pytam sie ich skad wiedza, ze akurat tutaj mnieszka Polak (bo firanek nie mam w oknach eheh), powiedzieli, ze takie dane odkupuja z council
Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17448
Re: Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
Hehe chcesz powiedzieć, że się do tego przyznali?
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17453
Re: Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
Z poczatku nie ale po glebszej dyskusji tak (mam swoje wtyki )
Dowiedzialem sie, ze nie tylko council sprzedaje dane. Sa specjalne strony na ktorych mozna kupic dane wedlug interesujacych cie kategorii np tylko domy, gdzie ludzie chociaz raz dali cos na charity lol

Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17464
Re: Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
Nie sadze żeby to council handlował danymi ale pewnie wszyscy inni to robią. Zakładam ze kupujesz rzeczy przez internet lub rejestrujesz się w jakichś serwisach. Zawsze na koniec musisz kliknąć ze akceptujesz "terms and conditions" z linkiem do nich. Nikt tego raczej nie czyta ale tam bym szukał informacji o wykorzystaniu i przetwarzaniu danych osobowych.A wracając do świadków jehowy... Temat był już kiedyś na forum. To ich interes żeby wiedzieć gdzie kto mieszka
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17465
Re: Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
Każdy kto rejestruje się do wyborów, może zaznaczyć opcję, żeby jego dane adresowe były nie widoczne. Natomiast jak ktoś tego nie zrobi, to wszystkie firmy, osoby zainteresowane mają dostęp do danych.
Machiavelli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17518
Re: Dane osobowe 10 lat(a), 2 mies. temu  
Kiedyś też ich pogoniłam, ale nie chcieli się przyznać skąd mają mój adres. Strasznie się wkurzyłam, bo też mam ich dosyć.
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...