czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






head lice...
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: head lice...
#18579
head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
Czy u waszych dzieci też panuje znowu ta chol... wszawica? No ręce opadają, moje dziecko już drugi raz musialo się męczyć z tym cholerstwem. Z czego to się bierze? Wymiekne jak co kilka lat będzie powtorka z rozrywki. Najgorsze, że Szkoci mają na to wywalone i wiekszosc nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich dziecko ma wszy - blee...
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18580
Re: head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
Jest i nic z tymnie zrobisz.; Za moich czasow jak dzieciak mial wszy to dostawal kopa i lecial do domu a zeby wrocic do szkoly jak juz mial wyleczone to najpierw musial isc na kontrole do pielegniarki a tu wszyscy maja w d... Usiwiadom dzieciaka ze ma wiazac wlosy i uwazac na kontakt z innymi dzieciakami , zwlaszcza teraz w "sezonie". MOjej corce sie udalo przez ostatnie dwa lata chyba
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18584
Re: head lice... 9 lat(a), 5 mies. temu  
W całej tej chorej sytuacji jest dobre to, że płyn który dostaje się w aptece działa natychmiast i zabija to ustrojstwo niemal, że od razu. Nie tak jak kiedyś te płyny które guzik dawały.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18596
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Brrrrr nie na widzę tego cholerstwa. Pamiętam jeszcze za moich czasow jak to było, ale niestety kiedyś te płyny takie skuteczne nie były ;P
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18622
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
O matko, ja bym chyba zawału dostała gdybym teraz to obrzydlistwo znalazła w swoich włosach
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18632
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Niestety na zapobieganie tego wpływu wielkiego nie mamy. Dzieci sa najbardziej narażone w szkole na to wiec się roznosi z jednego na drugiego.
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18670
Re: head lice... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Nic przyjemnego, ale ja sobie to przetłumaczyłam, że trzeba przejść to jak każdą inną chorobę ;P
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Komputronik Komputronik
Lider internetowej sprzedaży IT oraz elektroniki w...