czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Święta...
#18645
Święta... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Nie wierzę, że już za kilka dygodni Święta - nie jestem gotowa na następny rok, bo ten za szybko minoł Heh, a wy wybieracie się do PL czy Święta w Szkocji? Bo ja jak zwykle tutaj zostaje...
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18655
Re: Święta... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Ja też nie Z jednej strony się cieszę, a z drugiej coś za szybko ponownie te Święta ;/ Ja też niestety tutaj bez alternatywy odwiedzenia rodziny w PL, ale przynajmniej odpocznę, bo w Polsce to nierealne
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18710
Re: Święta... 9 lat(a), 4 mies. temu  
O masakra, a ja nawet nie mam ochoty myśleć o tym wszystkim. Za szybko ten czas leci...
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18721
Re: Święta... 9 lat(a), 4 mies. temu  
Sporo moich znajomych zostaje na święta w UK Niektórzy też po to aby odpocząć, inni aby dodatkowo sobie dorobić. A wtedy stawki w wielu miejscach są podwójne czy nawet potrójne. Np w różnego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych, restauracjach i innych tego typu miejscach. Więcej info można znaleźć na ...

Coś za coś, ja bym chyba jednak nie mógł pracować w święta.
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/04 11:59 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18727
Re: Święta... 9 lat(a), 3 mies. temu  
Niestety zbliżają się, a kasy mało. Pewnie znowu przyjdzie rozejrzeć się za chwilówką. A wiecie ze znany z Money Shop'ów w Anglii firma
DFC Global Corporation w Polsce ma swoje przedstawicielstwo w postaci
strony internetowej [Link został usunięty] . Jaki ten świat jest mały. Niby zagranica, a pożyczkodawca ten sam.
Ewtacz
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/12/04 17:25 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18755
Re: Święta... 9 lat(a), 3 mies. temu  
Święta miną zapewne równie szybko jak i caly ten okres przedświąteczny Heh no i kolejny roczek za nami - szkoda trochę tego czasu.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18775
Re: Święta... 9 lat(a), 3 mies. temu  
Narzekamy, ale gdyby czas stal w miejscu, to też byłoby źle albo nawet jeszcze gorzej Trzeba cieszyć się tym co aktualnie jest czyli Świętami
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18831
Re: Święta... 9 lat(a), 3 mies. temu  
Święta kończą się szybciej niz przygotowania do nich Jak to się mowi święta, święta i po świętach
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...