piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Mikołajki?
#18715
Mikołajki? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Mam pytanie odnośnie mikołajek i Świąt. Mianowicie czy obdarowujecie się prezentami dwa razy w grudniu. Czyli w mikołajki i w Boże Narodzenie? Powiem szczerze, że to trochę mylne, a szczególnie dla dzieci. Bo jak im wytłumaczyć, że mikołaj przychodzi dwa razy w grudniu dać prezenty? Nie uważacie, że to lekka paranoja?
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18728
Re: Mikołajki? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Jest to może i lekka przesada. Można tez dziecku wytłumaczyć, że Mikołaj przychodzi raz w roku, a 6 grudnia dostaje prezenty od rodziców. To jest w miarę dobre podejście - moim zdaniem. Chociaż - trzeba pamiętać że TV czy szkoła będą pewnie lansować inny przekaz. Chociaż w mojej szkole 6 grudnia to było święto kiedy po prostu wszyscy dawali sobie drobne upominki. To się przyjęło tez u mnie w domu, chociaż "drobne" upominki trochę zatraciły swoje znaczenie (ostatnio np. dostaliśmy z mężem taką zastawę http://beautyhome.com.pl/pl/p/Parma-F-filizanka-spodek-kpl.-6-szt./1134 a sami daliśmy zestaw kosmetyków ) No więc to zależy jak się to dziecku "poda".
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/12/01 22:53 Przez Mikicińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18733
Re: Mikołajki? 9 lat(a), 3 mies. temu  
A dajcie spokój zwariować idzie - caly rok prezenty Dzieci to juz w ogóle zgłupieją i nie będą wiedziały o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18737
Re: Mikołajki? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ja jak byłam mała dostawałam prezenty dwa razy. Z tym, że na Mikołajki dostawałam jakiś drobiazg. Czekoladkę i bransoletkę na przykład A dopiero w Święta czekałam z utęsknieniem na Mikołaja
NadiBi
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18741
Re: Mikołajki? 9 lat(a), 3 mies. temu  
U mnie było podobnie A jak juz chodziłem do szkoły to sami sobie nawzajem kupowaliśmy prezenty na mikołajki.
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...