sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Miejsca na weekend??
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Miejsca na weekend??
#19554
Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Myślimy z żoną o krótkich wypadach na weekendy, ale nie wiem co i gdzie konkretnego moglibyśmy znaleźć - zwłaszcza, że pogoda bywa różna. Czy ktoś zna jakieś miejsca w Szkocji/Anglii do których warto zajrzeć? Będę wdzięczny za każdy pomysł Pozdrawiam
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19620
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 7 mies. temu  
W Szkocji i Anglii jest wiele miejsc do zwiedzenia. Chociażby różnego rodzaju parki gdzie można się zatrzymać na cały weekend itp. Do tego wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19690
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Polecam center parks, są 4 GB i wszystkie znajdują się w Anglii. Świetna miejscówka dla ludzi chcących odpocząć w porządnym towarzystwie i na poziomie Rowery są tam podstawą - wybór ogromny w wypożyczalni.
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19768
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Też tam byłam Rewelka, polecam
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19860
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 4 mies. temu  
Ogólnie Angielskie miasteczka są fajne Na weekend zawsze
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19952
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 2 mies. temu  
A Polska na weekend? Też może być fajnie Auto można wypożyczyć i się powłóczyć tu i tam. Tylko trzeba pamiętać, że w długich trasach to różnie jest, warto się zaopatrzyć w numer na laweta warszawa pewnyhol i w razie czego mieć jakaś pomoc. A poza tym w Polsce jest wiele urokliwych miejsc.
margo903
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/29 17:25 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20081
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Haha Polska na weekend, to już wolałbym lecieć na 2 dni do ciepłych krajów i na pewno zapłacił bym mniej. A w dodatku bym wypoczął, a nie się jeszcze zmęczył
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20145
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a) temu  
Ja wybieram się z rodzinką do parku w Blackpool Planujemy też wypad do pleasure beach i water park, tak więc zapowiada się fajny wypad od poniedziałku do piątku
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20215
Re: Miejsca na weekend?? 7 lat(a), 12 mies. temu  
Ja ostatnie dwa weekendy spędziłam w Polsce, bo robiłam kurs. Wypoczęłam i nauczyłam się. Niczego więcej nie chciałam. A miejsce super, bo byliśmy w Borach Tucholskich, w Rydlu. Na takie weekendy mogę do Polski wracać
pepe123
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/05/24 13:40 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20300
Re: Miejsca na weekend?? 7 lat(a), 11 mies. temu  
To jakiś zadziwiająco szybki ten kurs
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...
Express Bus (Paczki, przewóz osób)
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....