czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Darmowe filmy online
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Darmowe filmy online
#19756
Darmowe filmy online 8 lat(a), 4 mies. temu  
Buszujac po necie znalazlam w koncu strone, na ktorej moge ogladac filmy i seriale online - bez oplat, a mianowicie: ... - sprawdzcie sami.

PS. Dziala takze na terenie UK.
malgosiaczek
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:35 Przez Bezpiecznik.Powód: Link usunięty
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19760
Re: Darmowe filmy online 8 lat(a), 4 mies. temu  
Ale sciema, i tak trzeba placic

malgosiaczek napisał:
Buszujac po necie znalazlam w koncu strone, na ktorej moge ogladac filmy i seriale online - bez oplat, a mianowicie: supermovie .pl - sprawdzcie sami.

PS. Dziala takze na terenie UK.
GregskiUK
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:36 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19764
Re: Darmowe filmy online 8 lat(a), 4 mies. temu  
Teraz jest bardzo mało stron gdzie faktycznie za darmo możesz obejrzeć film, oczywiście bez ściągania, bo o tym nawet mowy nie ma.
Adek
Posty: 181
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20357
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 9 mies. temu  
Ja mam zapisane jakies 2 stronki na których można oglądać filmy. Nie pamiętam jak się nazywają, ale wystarczy w wyszukiwarkę wrzucić film jaki sie chce i wyskoczą różne strony z możliwością obejrzenia
mamuska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20381
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 9 mies. temu  
Nie wiem czy mozna podawac tu linki wiec podam portale bez koncowek. Moze sprobuj na zalukaj i alltube. Ja tam zawsze oglodam i wszystko dziala
moniakk
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21255
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja oglądam na zalukaj lub na cda. Ale swoją drogą ciekawe na jakiej zasadzie to działa? Nie legalnym było ściąganie filmów i strony były usuwane, a teraz nie ściągamy, ale możemy oglądać? Ciekawe jak to rozwiązali właścicieli tych stron.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21450
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 5 mies. temu  
Czesia napisał:
Ja oglądam na zalukaj lub na cda. Ale swoją drogą ciekawe na jakiej zasadzie to działa? Nie legalnym było ściąganie filmów i strony były usuwane, a teraz nie ściągamy, ale możemy oglądać? Ciekawe jak to rozwiązali właścicieli tych stron.


Też z tego korzystam, tylko na zalukaj wczesnym wieczorem nie idzie bo jest za duzo ludzi
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21477
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 5 mies. temu  
Ja oglądam też na stronie seriale, czy jakoś tak. Są tam również różnego typu programy, seriale gdyby ktoś chciał obejrzeć
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21515
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 4 mies. temu  
Teraz już nie ma takiego dużego wyboru jak kiedyś. Ale jak się chce, to zawsze się coś znajdzie
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21602
Re: Darmowe filmy online 7 lat(a), 2 mies. temu  
Jeżeli ktoś w miarę rozumie angielski, to mozna znaleźć tez cos na tutejszych stronach
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...