czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Telefon komórkowy??
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Telefon komórkowy??
#20138
Telefon komórkowy?? 8 lat(a) temu  
Rozglądam się za jakimś fajnym sprzętem. Najlepiej z dobrą kamerą itp. Co możecie polecić? Ja wypatrzyłem ostatnio samsunga galaxy 7, co wy na to?
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20140
Re: Telefon komórkowy?? 8 lat(a) temu  
Marzenie.... Ja niestety jestem uziemiony kontraktem przez nastepne poltorej roku wiec spokojnie poczekam na galaxy s8. Kiedys popadlem w uwielbienie do iphone ale od jakiegos czasu jestem w posiadaniu samsunga, najpierw s5 ze wzgledu na dobry aparat i rozszezalna pamiec, a obecnie s6 edge ktorego absolutnie uwielbiam i jesli mialbym go na cos zamienic to jedynie na s7 edge
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20172
Re: Telefon komórkowy?? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Szkoda mi pieniędzy na drogi telefon, bo tańsze tez wcale nie są złe. Dobre opinie o manta słyszałam, zwłaszcza o tym smartfonie [usunięto] - przejrzyj, może ten akurat będzie Ci odpowiadał? Wygląd tez niczego sobie. Za rok wymienisz na coś lepszego- technika tak szybko idzie do przodu, że dłużej nie ma sensu trzymać tego typu urządzeń.
zuzia11
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/14 08:36 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20176
Re: Telefon komórkowy?? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Na telefon nie trzeba wydawać majątku. Jeżeli coś nam się podobno co dopiero weszło i jest nowe na rynku, to wystarczy poczekać kilka miesięcy, a cena spadnie na tyle, że nie będziemy mieć wyrzutów sumienia, że przepłaciliśmy Ja też szczerze mówiąc mam chrapkę na samsunga galaxy 7
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20220
Re: Telefon komórkowy?? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Sprawdź czy u operatora czegoś razem z abonamentem nie dostaniesz. Ja zawsze tak kupuję telefony. Teraz mam w T-mobile i mogę Ci ich polecić, bo tylko w T-mobile zrezygnowali z naliczania tzw, zwyżek do abonamentu. Inni operatorzy zawsze za coś doliczą – za np. brak faktury elektronicznej czy nieterminową wpłatę i takie zwyżki u nich mogą być poważnymi kwotami.
margo903
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20288
Re: Telefon komórkowy?? 7 lat(a), 10 mies. temu  
Ja uznałem, że poczekam do Świąt Bożego Narodzenia lub do nowego roku, bo wydaje mi się, że wtedy ceny znacząco się zmienia.
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...