piątek, 03 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak z pracą w Szkocji?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Jak z pracą w Szkocji?
#8280
Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Chce wyjechać z Polski do Wielkiej Brytanii ale jeszcze nie zdecydowałem gdzie trafie mam kilka opcji Londyn, Edynburg albo mniejsze miasta. Jak jest z pracą w Edynburgu albo innym mieście?

Jest szansa na prace w rolnictwie
chce wyjechac

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8315
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jak zamierzasz szukać jakiejkolwiek pracy to na pewno jakąś znajdziesz.
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8319
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zakladajac ze chociarz troche mowisz po angielsku i masz gdzie zakotwiczyc a do tego dosc pieniedzy zeby przezyc przez jakis czas w razie czego.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8343
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nie musisz zakładać angielski znam
chce wyjechac

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8429
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
zrozum że nikt ci nie zagwarantuje pracy albo nie powie gdzie jest bo czy w Polsce tak jest? Każdy mysli że w UK praca leży na drodze a najtrudniejsze to tylko podróż do Wielkiej Brytania
bonique

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8465
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Chyba teraz jest podobnie jak i w PL, nie wiem w sumie bo nie potrzebuję szukać innej pracy.
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8489
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
jest tak samo jak w Polsce przeciez bezrobocie w wiekszych miasatch w Polsce jest często niższe niz w UK
bonique

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8519
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ze znajomością języka na pewno łatwiej jest znaleźć pracę.
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8537
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
bonique napisał:
jest tak samo jak w Polsce przeciez bezrobocie w wiekszych miasatch w Polsce jest często niższe niz w UK

to czemu siedzisz na wyspach? bezrobocie to nie wszystko i ciekawe czy uda ci sie przezyć w duzym mieście za 1000 zł na rękę
chce wyjechac

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8555
Re: Jak z pracą w Szkocji? 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
To nie jest tak latwo jak myslisz. Czy ty zdajesz sobie sprawe z tego jakie sa koszta tutaj? Wiem ze najnizsza placa ok £6 za godzine wyglada niezle w porownaniu z polskimi realiami ale stworz sobie obraz zycia tutaj. Tego ile bedzie kosztowalo cie mieszkanie lub pokoj + oplaty, ile kosztuje jedzenie i ewentualne dojazdy do pracy. Podliczysz i okaze sie ze jestes na zero.
Ja mysle ze problem wiekszosci ludzi w polsce to zle wyobrazenie natemat tego jak tu sie zyje. Wszyscy widza tylko place w funtach ale nie widza tego ze tu tez trzeba zyc. Ze jedzenie i mieszkanie tutaj tez kosztuja i to nie malo. Czemu tak jest? Nie mam pojecia ale moze to wina tych ktorzy kiedys wynajmowali 3 sypialnie w 12 osob po to zeby ciaic koszta, robili zakupy po £10 tygodniowo i pracowali po 10 dni tygodniowo po to zeby poleciec do pl 2-3 razy w roku i przetanczyc ile sie dalo po tyo tylko zeby wszystkim pokazac jak jest zajebiscie?
...ale to tylko moja teoria...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
Kursy na wózki widłowe (Szkoły i kursy)
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z...
VistaPrint VistaPrint
Spersonalizowany wydruk dla biura i domu. Wizytówki,...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...