czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-East - Aberdeenshire... - Aberdeen, Aberdeenshire, Moray (Elgin), Orkady (Kirkwall), Szetlandy (Lerwick) i okolica...
W dół1
TEMAT: Targ staroci w Aberdeen
#3088
Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 7 mies. temu  
Witam, słyszeliście może o targu staroci w Aberdeen? Jedna Szkotka mi o nim opowiadała, o ile dobrze ją zrozumiałam:P kiedy i gdzie się odbywa?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4936
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
nawet nigdy nie widziałem antykwariatu w Aberdeen a co dopiero targi
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5081
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 5 mies. temu  
na Ukrainie to jest zycie we Lwowie co niedziele jest targ antyków ale problem w tym że nie można zbyt dużo przewieść do Polski
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5665
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
Swietne miejsce na kupno jakiegos starocia jest ale poza miastem ok 30 mil . Tysiace rzeczy jak nie miliony W zyciu czegos takiego nie widzialem , jest tam niemal wszystko stare ksiazki , telefony , aparaty foto, kamery , meble , gwozdzie bla bla bla
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5705
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
a gdzie to dokładnie jest?
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5722
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
obawialem sie tego pytania , szczerze to nie mam pojecia mam to zapisane w GPS napewno za Stonehaven kilkanascie km fajna plaza przy okazjii jak ktos lubi fotografowac
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5991
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
no to jak będziesz miał chwilkę to sprawdź dokładnie gdzie to jest albo podaj kod pocztowy cokolwiek
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6062
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 4 mies. temu  
hej sorki ze tak pozno ale nie zagladam tu czesto St cyrus jak sie nie myle jadac od stonehaven trzeba skrecic w lewo bedzie tylko tabliczka plaza , ten zakret jest tux przed wielkimi kamiennymi mostami nie sposob je nie zauwazyc , predzej przejedziesz przez most chyba wlasnie w st cyrus po prawej jest jakby pomnik syreny jedziesz dalej i sa te mosty przed nimi przed zakretem nalezy skrecic na plaze jechac musisz ok 1 km miniesz kilka domow az dojedziesz do domu ktorego tez nie przegapisz no chyba ze teraz na zewnatrz bylo ok 100000 roznosci pod dachem kolejne tysiace nie pamietam ale ok 10-20 km za stonehaven .Sorki za chaotyczny opis trasy pogoda ciulowa wiec tam do wiosny sie nie pojawie
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6168
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 3 mies. temu  
ale to jest bazar takie targowisko ze wszystkim jak w Polsce czy same antyki?
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#6295
Re: Targ staroci w Aberdeen 13 lat(a), 3 mies. temu  
Powiem tak to nie bazar to stara chalupa ze stodola i garazami i tam tysiace wszelkiego radzaju rzeczy a na zewnatrz bylo chyba ze 100,000 od rowerow po stare garki , duzo mosiadzu itd teraz pewnie szlak to trafi po zimie , koles zbieral to przez kilka lat ma bzika na tym punkcie i teraz to wyprzedaje , nie wiem czy teraz tam cos mozna kupic pewnie tylko to co pod dachem , mnostwo porcelany itp , jak tam bylem nie mieli www czy cos w tym stylu wiec nie mam jak sprawdzic co sie tam teraz dzieje .
Zabojad
Posty: 64
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...