środa, 08 maja 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-East - Aberdeenshire... - Aberdeen, Aberdeenshire, Moray (Elgin), Orkady (Kirkwall), Szetlandy (Lerwick) i okolica...
W dół123
TEMAT: weekendowy sped....
#4441
weekendowy sped.... 13 lat(a), 7 mies. temu  
w aberdeen to jest lekka kicha...sorry bez obrazy...o co mi chodzi..jak jest gdzie wyjsc to nie ma z kim...znajomi dzieciaci i zajeci...jak jest z kim to nie ma gdzie ostatnio kolezanka mniedo priory wyciagnela i ...jezusicku ale mordownia znacie jakies fajne miejscowki na wypad wekendowy? ...he he ktos reflektuje?
krosny
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4550
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 7 mies. temu  
Hiszpania a o szczegóły zapytaj "szkot'a" - był więc wie
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4576
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 7 mies. temu  
Nastepnym razem podaj linka do mojego profilu na panoramio, to jeszcze bardziej mnie zareklamujesz.
http://panoramio.com/user/szkot.77
Troche zdjec z barcelony i nietylko.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4638
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
nie ma problemu a zdjęcia możesz też wrzucić gdzieś na POlishPlace albo do swojego profilu albo do Twojej grupy a co do jest za strona to panoramio?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4675
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
panoramio to zbiornik zdjec do google maps i google earth.moj profil to www.panoramio.com/user/szkot.77
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4743
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
no ok ale co ty masz z tego że tam wrzucisz tylko tyle że ci rośnie ilość odwiedzin zdjęć czy te fotki sprzedajesz poprzez google?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4751
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Wrzucam dla samej satysfakcji bo jest ona naprawde duza jak zobaczysz swoje zdjecie na mapie ktora jest napakowana setkami zdjec i jakby nie patrzec potrzebujesz wielu odslon na panoramio zeby twoje zdjecie wogole sie na nia wdostalo. Z moich wiekszych osiagniec,mam juz conajmnniej 3 foty n amapie st andrews, co rownierz nie bylo latwe, teraz mam nadzieje zeby wbic sie na mape barcelony. A druga storna jest taka ze jesli ktos bedzie zainteresowany, moze zobaczyc moj profil w kotrym jest podany adres mojego www, wiec rownierz promocja stronki No ale przeznasz ze te z panoramia sa niezle, nie?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4882
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
zdjęcia super przydałoby sie takie panoramiczne pokazujące większą część barceleony gwar, metropolie, ludzi i wśród tego jakaś mała rzecz, zabytek który podkreśla wszystko
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4976
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
Niestety zwyklym obiektywem panoramy nie zrobisz, ale mam jedno fajne z sagrada familia na tle dachow miasta. Pozniej jakby co to gdzies wrzuce, a ty jakby co to sobie poszukaj . Nie no ale tak wogole to miasto naprawde piekne. Pelne zapachow, kolorow i smakow ale co z tym idzie niestety rownierz pelne zgielku i pelne ludzi, ale widac ze cos za cos..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4987
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 6 mies. temu  
a na stadionie Barcelony byłeś? bo tam chyba obowiązkowy punkt zwiedzania wszystkich facetów
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...