środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zakaz mówienia po polsku w pracy
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: Zakaz mówienia po polsku w pracy
#10576
Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
Czytałam ten artykuł na POLEMI: polemi.co.uk/informacje/wiadomosci/zakazuja-mowienia-w-pracy-po-polsku-4652

ale cały czas myślałam że to jest niezgodne z prawem zakazywanie. Nigdy też się nie spotkałam z takimi przepisamy ale skoro niektóre firmy juz wprowadziły takie przepisy i nie zostało się to z sprzeciwem prawników to znaczy że co mogą zabronić rozmawiania po polsku? no to bezsensu
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10597
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
głupota ni słyszałem o prawie które zakazywałoby mówienia w innym języku - prawnicy powinni tym się zainteresować a lepiej to państwo
Darius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10608
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
Brytyjczyków denerwuje to że nie wiedzą o czym my gadamy i myslą że nie mamy co robić tylko obgadywac ich
Małgosia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10636
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
Kiedyś w Polsce jakas niemiecka firma zakazała mówienia po polsku w biurze ale jak zrobiło się głośno to szybko wycofali się z tego
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10666
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
Może jeszcze każą nam zmieniać nazwiska albo zakazać używania polskich liter?
koala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10716
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 7 mies. temu  
Dobrym pomysłem byłoby gdyby organizacje polonijne wystosowały list do brytyjskiego rządu aby zajął w tej sprawie stanowisko
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10767
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 6 mies. temu  
Chyba bardziej konsulat powienien się tym zainteresować ale oni bardziej zainteresowani są liczeniem kasy za wyrobienie paszportu
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10875
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 6 mies. temu  
Nie wiem czy konsulat byłby odpowiedni do tego typu spraw chyba bardziej organizacje polonijne
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10911
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 6 mies. temu  
Sory ale z tego co sie orientuje to konsulat jest przedstawicielstwem rządu polskiego a łamanie praw Polaków w innych krajach chyba należy do rządu Polskiego? popraw mnie jesli się myle
Moherowy Beret

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10951
Re: Zakaz mówienia po polsku w pracy 12 lat(a), 6 mies. temu  
Niech Polacy zaczna się uczyć angielskiego to wtedy nikt nie bedzie mial problemow
Karol

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...
HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Odszkodowania i ubezpieczenia)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...