piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Handel Kamień Naturalny
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Handel Kamień Naturalny
#15125
Handel Kamień Naturalny 11 lat(a), 6 mies. temu  
Witam Was ,


Postaram się wam mój temat przedstawić w dość prosty i zrozumiały sposób , mam do was ( wtajemniczonych ) pare pytań i byłbym bardzo wdzięczny jeśli uzyskałbym odpowiedzi na nie. A wiec własnie otworzyłem działalność gospodarczą w Polsce i jak w tytule napisałem zamierzam handlować kamieniem naturalnym typu granit marmur piaskowiec .Z doświadczenia wiem , że u nas w kraju nie jestem już w stanie sprzedawać większej ilości tego materiału ponieważ nadchodzi okres martwy inaczej zimowy. Zatem pomyślałem ,że dobrym pomysłem w okresie zimy jest spróbować sprzedawać ten kamień własnie do UK mam paru znajomych w Londynie którzy mogliby mi w tym pomóc . Pomysł pomysłem teraz trzeba go zrealizować ... i w tym miejscu zaczynają się u mnie nie jasności ponieważ nigdy nie byłem w UK i nie znam ani mentalności ludzi ani rynku i właśnie prosiłbym o pomoc wtajemniczonych . Nurtują mnie strasznie pytania na które nie znam odpowiedzi np czy kamień naturalny jest powszechny w UK ? jaka jest miara w Polsce mierzy się w m2 czy w UK jest ta sama miara ? jakie są ceny tego typu materiałów ? czy jest możliwość wejścia na rynek UK? i czy jest szansa układania tego kamienia w okresie zimowym ? i oczywiście jest jeszcze wiele pytań . Nie zaznaczyłem , że właśnie kamie jaki mam do zaoferowania jest kamieniem stosowanym bardziej do ogrodów , a właśnie znajomy z Londynu wspominał ze dla Anglików ogrody są bardzo ważne . To też jest dla mnie plus .A wiec podsumowując będę wdzięczny jeśli ktoś będzie mi wstanie zobrazować ten temat wielkie dzięki z góry pozdrawiam .
Kingston193
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/09/25 00:54 Przez Kingston193.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...