piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Praca dodatkowa - w domu.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Praca dodatkowa - w domu.
#18030
Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
Witam użytkowników. Może nie każdemu się chce po pracy dalej dodatkowo dorabiać , ale jest taka możliwość, niezbyt absorbująca. Jesli ktoś chętny pomogę we wszystkim.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18036
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
podziel sie tylko nie wklejaj linkow
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18050
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
rozumiem ze to oferta pracy? jakies szczegoły poprosze
ANIA.C
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18051
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
hej jaka to jet praca?
ilona1982
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18074
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
Jak pisałem - dodatkowa. Jestem partnerem firmy zajmującej się sprzedażą działek na Mazurach. Pow. działek to 3000 m2. Wiadomo, mają bardzo dobrą lokalizację. I jest możliwość wyboru dowolnej działki. Już piszę jak się zarabia. Otóż te działki sprzedaję - uwaga - w ratach po 300 zł, lub 13,5 tyś zł i od ręki akt własności. Lub za całość 90 tyś zł. Mój dochód to ok. 14% I teraz najciekawsze. Masa osób traktuje zakup takiej działki jako pewna i bardzo dochodową lokatę. Wiadomo tu % zysku o wiele wyższy. Kupują sobie w ratach dla siebie, dziecka czy wnuka. Mając tylko 7 klientów swoją działkę mamy za darmo. Nie ważne że na nią poczekam parę lat. Ale przecież prawie 100 tyś zł mam nie jako całkowicie za darmo. No i oczywiście nadal pracuje w firmie solidnie zarabiając. Często jest tak że osoby które mają trochę grosza kupują od razu za 13,5 tyś zł. a ja mam z tego od ręki ponad 1000 zł. Czyli nie źle. Praca bardzo prosta, dodatkowa wykonywana w dowolnej chwili. A te dodatkowe 100 tyś zł zawsze sie przyda, czy dla dziecka czy dla mnie żeby normalniej na starość pożyć. Zainteresowanym oczywiście pomogę we wszystkim. Firma znana , ryzyka żadnego nie ma. Tak że na spokojnie na luzach możemy sobie solidnie dorobić.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18116
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 9 mies. temu  
Podzieliłem się informacją. Na prostą dodatkową pracę, a raczej dochód. Może dla kogoś troszkę powyżej 10 tyś zł to za mało. Ale zapewniam że i ta suma daje trochę przyjemności.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18122
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 8 mies. temu  
W takim razie praca przez internet. 10 minut dziennie. Sprawdzona oferta.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18132
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 8 mies. temu  
jak bym mógł zarobić 14% pracując 10 minut dziennie to bym je zainwestował w kolejna działkę i kolejne 14% w kolejna.Potem siedział bym przy kompie 6 razy 10 minut zamiast tylko 10 i zarabiał 6 razy 14% zamiast tylko 14%. Mi to wygląda dziwnie dość... Moze coś jak szukanie tzw Łosia lub instytucji w niektórych środowiskach zwanej "słupem" czyli, wyjaśniam dla tych co nie wiedza, jednostka którą w razie czego sie "utopi".
Moim zdaniem takie dzielenie kurka znosząca złote jajka wygląda nieco jak super oferta pracy dla naszych rodaków zdesperowanych by wyjechać do UK, obiecującą wszystko a nie wymagającą niczego...a wszyscy wiemy jak to się potem kończy.......
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18155
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 8 mies. temu  
szkot_77 napisał:
jak bym mógł zarobić 14% pracując 10 minut dziennie to bym je zainwestował w kolejna działkę i kolejne 14% w kolejna.Potem siedział bym przy kompie 6 razy 10 minut zamiast tylko 10 i zarabiał 6 razy 14% zamiast tylko 14%. Mi to wygląda dziwnie dość... Moze coś jak szukanie tzw Łosia lub instytucji w niektórych środowiskach zwanej "słupem" czyli, wyjaśniam dla tych co nie wiedza, jednostka którą w razie czego sie "utopi".
Moim zdaniem takie dzielenie kurka znosząca złote jajka wygląda nieco jak super oferta pracy dla naszych rodaków zdesperowanych by wyjechać do UK, obiecującą wszystko a nie wymagającą niczego...a wszyscy wiemy jak to się potem kończy.......


Nie wiesz, że historie lubią się powtarzać
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18248
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 7 mies. temu  
nie wierze w takie rzeczy
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...