piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut.
#18289
Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam jestem tu nowa. Chciałam się dowiedzieć co trzeba załatwić i wiedzieć aby prowadzić złomowanie aut i sprzętu komputerowego. Nie ma to być wielkie złomowisko bo celem nie będzie duży skup aut tylko usługa związana ze starymi samochodami i sprzętem. Może ktoś z Was prowadzi takie złomowisko i podpowie mi będę bardzo wdzięczna.
haniakarina
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18292
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Musisz ogólnie obeznać się w temacie co jest potrzebne do prowadzenia działalności. No, a potem jeszcze dopytać się o szczegóły prowadzenia tego typu działalności. Czy wszystko działa jak w standardzie czy musisz miec coś dodatkowego. A dlaczego akurat chcesz otworzyć tego typu działalność?
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18303
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 6 mies. temu  
Nie chce się zdradzać zabardzo z pomysłem ale tu chodzi o odstresowanie na starych autach i nie tylko. A działalnośc to ja już mam.
haniakarina
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18372
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 6 mies. temu  
Nie rozumiem tak naprawdę, czego nie wiesz? I o co chodzi z tym odstresowaniem? Trochę to chaotyczne, byłoby prościej napisać wprost o co ci chodzi przecież nikt ci pomysłu nie ukradnie
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Pozostałe oferty

UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...