czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Okres rozliczeniowy a rozwiazanie kontraktu o prace
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Okres rozliczeniowy a rozwiazanie kontraktu o prace
#19442
Okres rozliczeniowy a rozwiazanie kontraktu o prace 8 lat(a), 8 mies. temu  
Witam

Mam pytanie odnośnie pracy którą chcę podjąć na wakacje. Jest to moja pierwsza praca za granicą więc z góry przepraszam jeśli pytanie jest absurdalne Przyleciałem do UK na 3 miesiące i dostałem propozycję pracy na kontrakcie z wypłatą co 4 tygodnie na konto i z podanym zakresem godzin do wypracowania. Moje pytanie brzmi: czy jeśli złoże wypowiedzenie przed pełnym okresem rozliczeniowym czy będą z tego tytułu jakieś potrącenia bądź problemy? Czy po prostu na kontrakcie będą wyszczególnione takie warunki? Sporo czytałem na tej stronie ale akurat tej informacji nie udało mi się znaleźć.
Philip
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19508
Re: Okres rozliczeniowy a rozwiazanie kontraktu o prace 8 lat(a), 7 mies. temu  
Jeżeli nie korzystałeś z urlopu itp. to powinieneś dostać normalną wypłatę. Natomiast każda firma ma swoją politykę, a szczegóły masz zapisane w kontrakcie.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...