wtorek, 16 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski
#13940
Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 11 mies. temu  
Czy ktoś zna i korzysta z platformy wymiany walut trejdoo? Podobno działa w Wielkiej Brytanii (zawarła z Commerzbank umowę). Całkowity koszt przesłania i wymiany pieniędzy do kraju wynosi 2 funty.

Czekam na info.
sylvii_n
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#13941
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 11 mies. temu  
hahaha to teraz zrobiłas taka reklamę tej firmy że ja na pewno z jej oferty nie skorzystam.

Czy wy pseudo marketingowce zdajecie sobie w ogóle sprawe co piszecie? Po co szukasz informacji skoro wszystko już wiesz? nawet ludzie mający konto w jakimś konkretnym banku nie wiedzą z kim zawiera umowy a ty.

Jeżeli firma pozwala sobie na zatrudnianie takich marketingowców jak ty to ja z jej usług na pewno nie skorzystam bo znaczy że nie jest profesjonalna w każdym calu.
Temat został zablokowany.
 
#13950
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 11 mies. temu  
Michał Michałowski napisał:
hahaha to teraz zrobiłas taka reklamę tej firmy że ja na pewno z jej oferty nie skorzystam.

Czy wy pseudo marketingowce zdajecie sobie w ogóle sprawe co piszecie? Po co szukasz informacji skoro wszystko już wiesz? nawet ludzie mający konto w jakimś konkretnym banku nie wiedzą z kim zawiera umowy a ty.

Jeżeli firma pozwala sobie na zatrudnianie takich marketingowców jak ty to ja z jej usług na pewno nie skorzystam bo znaczy że nie jest profesjonalna w każdym calu.

Gratuluje szybkiej interwencji moj czujny kolego, hahaha. Ale popatrz na to z drugiej strony... Przynajmniej nie wkleila linka z dokladnym objasnieniem jak to wszystko dziala
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#13966
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 11 mies. temu  
ha, a jaka to reklama? dlaczego zła? Czy pytanie o info to już reklama? A jeżeli są osoby które wolą wymienić kasę za grosze i zapłacić za przelew do kraju kupę szmalu - to ja do nich nie należę. Wyjechałam po to żeby zarobić i oszczędzić kawał grosza, ale wy chyba nie...
sylvii_n
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
#13967
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 11 mies. temu  
Pytasz się dlaczego to zła reklama?

Droga Pani od marketingu jak widać bez zbytniego doświadczenia. Ludzie na forach są już przyzwyczajeni do różnego typu ofert a twoja od razu rzuca się w oko bo żaden inny użytkownik jak pytania to nie w ten sposób. Dlatego robiąc coś takiego spaliłaś firmę...

A co do przelewów to dla mnie 2 funty to za drogo bo ja wymieniam kase za darmo więć TWOJA oferta nie jest w cale taka dobra a zważywszy na to jaka osoba zajmuje sie dla nich marketingiem to można spodziewać się że albo jest to bardzo mała firma albo nieprofesjonalna a ja z takim wole nie powierzać swoich pieniędzy
Temat został zablokowany.
 
#15223
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 6 mies. temu  
Boje sie pisac przy takiej wymianie zdan... ale ja korzystam z... i jest naprawde spoko, szybko i tanio a to chyba najwazniejsze, pozdrawiam,
Tatiana33
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/06 13:25 Przez .Powód: Już chyba wystarczy tych reklam?
Temat został zablokowany.
 
#15695
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 11 lat(a), 4 mies. temu  
Ojojoj. Trejdoo nie widze przyszosci jak narazie. Jednak 3mam kciuki,bo duza konkurencja oznacza nizsze stawki, wiec niech przybywa nam rozwiazan w transferach. Moze niedlugo kurier sam zapuka do drzwi i od nas zabierze pieniadze, wsiądzie na skuter z dominos pizza i pojedzie... moze niech dodadza swoja oferte do funcika
samsonhtc
Posty: 40
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/11/30 10:24 Przez .Powód: Przypominamy o zakazie umieszczania reklam
Temat został zablokowany.
 
#16343
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 10 lat(a), 11 mies. temu  
Zgadza się:) Im więcej tym lepiej. Konkurencja zrobi swoje i wytępi firmy, które niczego nowego nie wnoszą.
Henio79
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/05/06 12:43 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.Powód: Prosimy nie zamieszczać reklam
Temat został zablokowany.
 
#16344
Re: Wymiana funtów i expresowy przelew do Polski 10 lat(a), 11 mies. temu  
Myślę ze to dobry moment na to żeby wogole zamknac temat...
Ci którzy to czytają niech maja na uwadze to, ze szanująca się firma nie musi spamować na forach żeby zdobyć klientów. Jeśli są wiarygodni i na poziomie to zamieszcza reklamę w mediach i nie będą wklejać linków gdzie popadnie żeby zaoszczędzić parę groszy.
Ci którzy ewentualnie chcą skorzystać z oferty..Czy naprawdę chcecie powierzyć wasze pieniądze takiej firmie a potem się zastanawiać co dalej czy możne wolicie zdać się na kogoś poważnego???
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Temat został zablokowany.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
Rebtel Rebtel
Rebtel to o 90% tańsze rozmowy międzynarodowe. Każdy...