czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union
#19589
Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 6 mies. temu  
Witam Raz na jakiś czas przelewam do UK mniejsze sumy pieniędzy ( głównie na prezenty). Do tej pory przelewałam za pomocą pay pala ale wyczytałam,że są tańsze metody .Czy lepszy jest w takim przypadku western union?
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19598
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 6 mies. temu  
Western Union to pewny oraz bezpieczny sposób ale są tańsze sposoby.Ja kiedyś wysyłałem kasę na WU ale ostatnio przerzuciłem sie na Easysend. Nie wiem czy ich kojarzysz ale tam pierwszy przelew jest za darmo jeśli nie masz u nich konta. No i jakiś czas temu przyszło mi powiadomienie,że mają tam promocję z okazji 9 urodzin tak wiec wszystko jest taniej . Kursy mają ok, przy wiekszych sumach można negocjować.Ile konkretnie chcesz tam przelać?
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19602
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 6 mies. temu  
Mam do przelania 5000 zł czyli prawie 900 funtów. Wiesz jaki przy takiej kwocie bedzie mniej wiecej koszt tego przelewu?
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19635
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 6 mies. temu  
Hej
Moja mama wysyla nam zawsze pieniadze dla dzieci na urodzinki czy swieta i uzywa www.grosik.com - przelewy z Polski ma za darmo i zanim zdazy nam wyslac smsa to kasa juz jest na koncie
Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19661
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 6 mies. temu  
annanina napisał:
Mam do przelania 5000 zł czyli prawie 900 funtów. Wiesz jaki przy takiej kwocie bedzie mniej wiecej koszt tego przelewu?

Przecież tam na stronie ES masz algorytm. Pierwszy przelew jest za free. Każdy kolejny to koszt 2 funtów. Jak ma być szybciej do 2h, to kosztuje 5 funtów. A dziś jest ostatni dzień oferty urodzinowej, gdzie ceny transferów są niższe o 50%.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19926
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a), 2 mies. temu  
Na dziś, korzystając z przelewu standard w Sami Swoi 5000 zł wyślesz za 2.99 funta. Czyli wychodzi 872.56 GBP za taki przelew
Sami Swoi
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20069
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a) temu  
Ja przelewam TW i nie płacę nic
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20085
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a) temu  
Chyba najlepiej to wszystkie oferty porównać,nie tylko dwie.
katarynna
Posty: 30
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20096
Re: Co jest lepsze do przelewania pieniędzy. pay pal czy western union 8 lat(a) temu  
zgadzam się z powyższą wypowiedzią....

np. przy niskich kwotach (do 50 GBP) Transfer24 pobiera tylko 69p prowizji, a pieniądze są tego samego dnia na polskim koncie...

przy kilku tysiącach funtów ciekawy jest Transferwise...
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/20 08:11 Przez PXM.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...