wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Ból w klatce piersiowej i duszności
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Ból w klatce piersiowej i duszności
#1369
Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
Ostatnio odczuwam dziwne pieczenie w klatce piersiowej a przy najmniejszym wysiłku robi mi się duszno. Obawiam się, że może to mieć związek z serce. Nigdy nie miałam takich problemów i z rodziny też nikt nie chorował na serce. Co może być tego przyczyną? Dodam, że jestem młodą osobą.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1370
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
No nie chcę Cię martwić, ale niestety to mi wygląda na problemy z sercem. Koniecznie zgłoś się do lekarza.
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1383
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
A kiedy ostatnio przechodziłaś jakieś badania. Dobrze było by zrobić chociaż badanie EKG.
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1400
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
ja poszłam z takimi objawami do lekarza pierwszego kontaktu to przepisala mi cos na zoładek, myslałam ze padne ze smiechu, ale dala mi tez skierowanie na specjalistyczne badanie, musze sprawdzic chyba mam w przyszlym tygodniu termin. W razie czego nie daj sie zbyc tylko popros o takie badania
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1404
Re: Ból w klatce piersiowej i duszności 14 lat(a) temu  
To nie musi być wcale związane z serce ale możesz mieć np. Sarkoidozę, co przyczynia się do tworzenia ziarniniaków, które powoduję duszności. Ziarniaki tworzą się w płucach.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Wózki widłowe, maszyny budowlane
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje kwalifikacje...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Polski prawnik w UK - Odszkodowania Powypadkowe (Odszkodowania)
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc...