piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Dziecko zaczyna przeklinać
#1414
Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 11 mies. temu  
Moje dziecko zaczyna przeklinać, nie wiem skąd mu się to wzięło, w domu nikt nie używa takich słów. Jeszcze zrozumiałabym jak by mój Piotruś przeklinał po angielsku, ale on to robi i po angielsku i po polsku:(. Dodam, że ma 4 latka. Jak temu zaradzić?
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1436
Re: Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 11 mies. temu  
A jakich słów używa jeśli można wiedzieć:)?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1440
Re: Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 11 mies. temu  
Myślę, że to naturalne, może zasłyszał z telewizji lub od innych dzieci. Pewnie jeszcze do końca nie rozumie co te słowa znaczą.
kpiecz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1469
Re: Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 11 mies. temu  
Też sądzę, że to naturalne w pewnym wieku. Nie przejmuj się tylko porozmawiaj z nim i wytłumacz mu, że to złe.
natala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1480
Re: Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 11 mies. temu  
Piotrus podpatrzył w telewizji i nauczył sie, ze w okreslonych sytuacjach nalezy uzyc pewnych słów Ja pamietam jak moja starsza córeczka jak była mała czekała na koleżankę z domku obok, wygladała ze zniecierpliwieniem przez okno. Rozpadał sie deszcz a ona z taką poważną miną do mnie " K..lwa pada deszcz, Ola nie przyjdzie "
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1851
Re: Dziecko zaczyna przeklinać 13 lat(a), 10 mies. temu  
No właśnie. Ja sądzę, że dzieci nie zdają sobie sprawy ze znaczenia tych słów. Moja chrześnica na plecak mówi "cipak" i nie muszę chyba mówić co się dzieje, jak widzie wycieczkę szkolną. Krzyczy, że wszyscy są z cipakami, hihi.
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...
Mobi-Travel Ltd (Paczki i przewozy osób)
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...