piątek, 26 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Suplementy diety
#1478
Suplementy diety 14 lat(a) temu  
Stosujecie jakieś suplementy diety?tabletki czy hydrowitaminy? ja od jakiegoś czasu połykam codziennie witaminę A+E i efekty są wspaniałe, wzmocniły mi się włosy i paznokcie. Kiedyś próbowałam guarany w tabletkach i też robiła swoje.. czułam się jak po wypiciu kawy, a to jednak chyba zdrowsze.
anus384

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1479
Re: Suplementy diety 14 lat(a) temu  
anus384 napisał:
Stosujecie jakieś suplementy diety?tabletki czy hydrowitaminy? ja od jakiegoś czasu połykam codziennie witaminę A+E i efekty są wspaniałe, wzmocniły mi się włosy i paznokcie. Kiedyś próbowałam guarany w tabletkach i też robiła swoje.. czułam się jak po wypiciu kawy, a to jednak chyba zdrowsze.

No ja mam wątpliwości czy zdrowsze. Suplementy diety mają to do siebie, że organizm się do nich przyzwyczaja i później sam oducza sie pozyskiwania potrzebnych składników drogą naturalną. Dlatego ja nigdy nie stosowałam i nie zamierzam stosować suplementów.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1481
Re: Suplementy diety 14 lat(a) temu  
ja tutaj kupiłam sama witamine E i łykam 1 dziennie,, ale własnie chce A + E. Oczywiście zdrowa dzieta najważniejsza, ale w tych czasach napewno jakies wspomagacze sa wskazane. Nikt nie kaze nam rezygnowac z naturalnych witamin w pożywieniu
Agatka
Posty: 84
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1489
Re: Suplementy diety 14 lat(a) temu  
Ja stosuje mieszankę witamin A+E i cynku świetne działanie, trochę boje się co będzie po odstawieniu, jak zareaguje mój organizm.
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1492
Re: Suplementy diety 14 lat(a) temu  
A nie lepiej drogie panie czerpać witaminki z warzyw i owoców. Witamina E jest w mleku, orzechach i zielonych warzywach. Cynk jest w wątróbce i owocach morza. Po co się szprycować chemią?
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#1496
Re: Suplementy diety 14 lat(a) temu  
No dokładnie.. po to są witaminy w naturze żeby z nich korzystac.
ewel
Posty: 137
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Pozostałe oferty

Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Furniture4less (Meble i wyposażenie)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....