piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja?
#18361
GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam,
Mój nastolatek rozpoczął edukację w angielskiej szkole i otrzymałam do wypełnienia Health Questionnaire. Jest tam rubryka "Name & Address of GP/Surgery" mam pytanie - czy muszę koniecznie moje dziecko zapisać do jakiegoś GP?
Nie miałam takiego zamiaru bo mój syn jest alergikiem i ma świetnego lekarza w Polsce, który zna go od małego, jest w Polsce ubezpieczony i nie chcialam go tutaj zapisywać, co 3,4 miesiące jesteśmy w Polsce, a opinie o GP tutejszych przyprawiają mnie o ból głowy...
Czy mogę zwrócić ten formularz do szkoły bez informacji do jakiego GP go zapisałam (bo nie zapisałam do żadnego)???
Proszę o informację, dziękuję
Slovianka
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18362
Re: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Nie rozumiem twojego pytania. GP mean genaral practice, tak? Lekarz ogolny znaczy? W polsce masz specjaliste i przypuszczam lekarza rodzinneg. Pytanie jest takie: czy z kazdym przeziębieniem lub infekcja bedziesz latac do polski czy twoj lekarz bedzie przylatywal do ciebie? Trudno odpowiedziec, nie? Gdybys byla zarejestrowana w jakiej kolwiek przychodni tutaj sporo by ci to uproscio
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18368
Re: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
No ja też nie bardzo rozumiem ta kwestie. Dlaczego bronisz się przed zapisaniem dziecka do lekarza? Nie musisz korzystać jeżeli nie masz potrzeby. A takie informacje są potrzebne dla szkoły, bo jeżeli coś się stanie twojemu dziecku podczas pobytu w szkole to gdzieś przecież będą musieli szukać pomocy i co wtedy?
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...